10 Temmuz 2013 Çarşamba

RENGARENK DUDAKLARLA ÇARPICI BİR ETKİ YARATIN


RENGARENK DUDAKLARLA ÇARPICI BİR ETKİ YARATIN

The Body Shop’un yeni Colour Crush serisi ile dudaklar çarpıcı bir görünüme kavuşuyor. Yüksek kaliteli pigmentlerin bir araya getirilmesiyle oluşturulan ruj koleksiyonu birbirinden çekici renkler ile dudakları renklendiriyor ve besliyor. Kırmızıdan, pembe tonlarına kadar pek çok renk seçeneği sunan ve hem seksi hem natürel bir görünümü garanti eden Colour Crush serisi yazın favori ürünlerinden...

Çekici Dudaklar

Colour Crush serisinde yer alan birbirinden farklı 24 parlak renk paletinden oluşan rujlar dudaklarda maksimum düzeyde etki bırakıyor. Serinin üç renk ailesini parlak kırmızılar, tatlı pembeler, doğal ten renkleri oluşturuyor. Colour Crush serisi sezonun trendlerine vurgu yapan renkler sunarak The Body Shop severlerin kendi cilt tonlarına uygun ruju bulma şansını tanıyor. Kiraz tohum yağı ve ipeksi marula yağının harmanlanmasıyla ortaya çıkan pigmentlerin oluşturduğu rujlar nemlendirici özelliğiyle de dikkat çekiyor. Ayrıca serideki her bir rujun kendine ait gül kokusu da ferahlatıcı bir yaz etkisi yaratıyor.

Etkileyici Renkler

Göz alıcı ruj serisi dudakları alternatif renklerle süsleyerek her güne farklı bir görünüm katıyor. Red Siren kırmızı rujlar, dudaklara Hollywood ışıltısı katarken, Red Hot Raspberry pembe-mor tonlu rujlar ise dudaklara fuşyanın cesur yansımasını katacak. Günlük şıklığından ödün vermeyenler ise Coral Kiss şeftali tonlarını veya bej tonlarını tercih edebilirler.

İçerisindeki Kalp

The Body Shop Colour Crush serisi ile yerel adil ticaret yöntemiyle marula ağacından elde edilen Marula yağından yararlanarak, Eudafano Kadın Kuruluş’undaki 1750 kadının gelirini sağlıyor ve kadınların adil bir gelir ile yaşamlarını sürdürmeye yardımcı oluyor.

The Body Shop Hakkında
Dünyaca ünlü cilt bakımı ve güzellik markası The Body Shop sosyal hayat, çevre ve insan haklarına karşı olan duyarlılığı ile farklı bir konuma sahip. The Body Shop, çevreye ve insan haklarına duyarlı, ihtiyaç sahibi toplumlarla ticaret ilişkilerini geliştiren, kozmetik endüstrisinde hayvanlar üzerinde yapılan testlere karşı çıkan, hem çalışanlarını hem de müşterilerini bilgilendirerek farkındalık ve toplumsal duyarlılık kazandıran bir markadır. The Body Shop, hayvanları denek olarak
kullanmanın gereksiz ve acımasız olduğuna inandığından, ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmiyor. “Kendine güven, bireysel özgürlüğe giden çıkış kapısıdır” diyen The Body Shop, müşterilerine ve çalışanlarına sağlık ve zindelik ideolojisini aktarıyor. 1988 yılından bu yana insan haklarına saygılı olmayı en önemli kurumsal prensiplerinden biri haline getiren The Body Shop, dünyayı korumanın gerekliliğini de savunuyor. Bundan yirmi beş yıl öncesinde başlattığı Adil Yerel Ticaret programı ile küreselleşmenin olumsuz etkilerinin en aza indirilmesini hedefleyen The Body Shop, bu program çerçevesinde dünya üzerindeki yirmiden fazla ülkede zor şartlarda yaşayan topluluklardan doğal içerikler, aksesuarlar ve hediyeler satın alıyor.
65 ülkede 2600’dan fazla mağazası bulunan The Body Shop Türkiye’de Shaya Mağazacılık A.Ş. tarafından temsil edilmekte olup İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana ve Kayseri’de olmak üzere toplam 34 mağazasıyla hizmet vermektedir.

The Body Shop Türkiye’ye ulaşmak için:
Web sitesi : http://www.thebodyshop.com.tr/

http://www.facebook.com/thebodyshoptr
http://www.twitter.com/thebodyshoptr

*Basın Bültenidir.

4 yorum: