23 Eylül 2013 Pazartesi

Papatyanın Gücünü HissedinPapatyanın Gücünü Hissedin!
Camomile Serisinin Yeni Makyaj Temizleme Ürünleri İle Tanışın…

Camomile makyaj temizleme serisi, papatyanın cilde dokunuşu sayesinde, pürüzsüz ve yumuşak bir cilt vaad ediyor. Papatyanın özündeki mineraller cildinizi yatıştırıp, sakinleştirirken, makyaj sonrası cildiniz, The Body Shop’un Camomile serisi makyaj temizleme ürünleriyle karşı konulmaz bir yumuşaklık ve canlılık kazanıyor.

Camomile serisindeki, göz temizleme jeli, yüz temizleme yağı ve yüz temizleme balmı ile papatya kokusunun sunduğu yeşil notalar ve tazelikle buluşabilirsiniz. Cildi sakinleştiren ve dinlendiren özelliğiyle papatyanın etkili bir içerik olduğunu düşünüyoruz. Adil Ticaret yöntemiyle İngiltere, Norfolk aile şirketinin iş birliği ile elde edilen papatya yağı en iyi kaliteyi korumak adına tohum ekimi en doğru zamanda yapılıyor.

Göz Makyaj Temizleyicisi:

Cildi sakinleştiren ve ciltte yağ bırakmayan göz makyaj temizleyicisi, göz kapağı ve kirpik üzerindeki makyajı nazikçe çıkartmaya yardımcı oluyor. Her bir şişe içerisinde Yerel Adil Ticaret yöntemiyle 100 papatyadan elde edilen papatya yağı bulunuyor.24.90 TLPapatya Ferahlığı(Camomile Muslin Cloth):

Yerel Adil Ticaret yöntemiyle elde edilen %100 organik pamuk ile makyajı tercih edeceğiniz Camomile makyaj temizleyicisi ile rahatlıkla cildinizi temizleyebilirsiniz.7.90 TL

Papatya Özlü Temizleme Kremi:

Kadifemsi yumuşaklığa sahip temizleme kremi yüzdeki tüm makyajı kolaylıkla temizliyor.39.90TL
Waterproof Göz Makyaj Temizleyicisi:

Suya dayanıklı göz makyaj temizleyicisi iki aşamalı formülüyle ilk kullanımdan itibaren etkili sonuç veriyor. Hassas göz çevresine uygulanabilecek göz makyaj temizleyicisi Yerel Adil Ticaret yöntemiyle elde edilen papatya yağı ile zenginleştirilmiş bir içeriğe sahip. 29.90 TLPapatya Özlü Yüz Temizleme Yağı:

Mükemmel bir ferahlık ve anında temizlemeye yardımcı olan makyaj temizleme yağı ciltte yapışkan hissi bırakmayan özelliğe sahip. Yerel Adil Ticaret yöntemiyle elde edilen papatya yağı cildi dinlendiriyor ve cildin rahatça nefes almasını sağlıyor. 39.90 TL


The Body Shop Hakkında
Dünyaca ünlü cilt bakımı ve güzellik markası The Body Shop sosyal hayat, çevre ve insan haklarına karşı olan duyarlılığı ile farklı bir konuma sahip. The Body Shop, çevreye ve insan haklarına duyarlı, ihtiyaç sahibi toplumlarla ticaret ilişkilerini geliştiren, kozmetik endüstrisinde hayvanlar üzerinde yapılan testlere karşı çıkan, hem çalışanlarını hem de müşterilerini bilgilendirerek farkındalık ve toplumsal duyarlılık kazandıran bir markadır. The Body Shop, hayvanları denek olarak kullanmanın gereksiz ve acımasız olduğuna inandığından, ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmiyor. “Kendine güven, bireysel özgürlüğe giden çıkış kapısıdır” diyen The Body Shop, müşterilerine ve çalışanlarına sağlık ve zindelik ideolojisini aktarıyor. 1988 yılından bu yana insan haklarına saygılı olmayı en önemli kurumsal prensiplerinden biri haline getiren The Body Shop, dünyayı korumanın gerekliliğini de savunuyor. Bundan yirmi beş yıl öncesinde başlattığı Adil Yerel Ticaret programı ile küreselleşmenin olumsuz etkilerinin en aza indirilmesini hedefleyen The Body Shop, bu program çerçevesinde dünya üzerindeki yirmiden fazla ülkede zor şartlarda yaşayan topluluklardan doğal içerikler, aksesuarlar ve hediyeler satın alıyor.

65 ülkede 2600’dan fazla mağazası bulunan The Body Shop Türkiye’de Shaya Mağazacılık A.Ş. tarafından temsil edilmekte olup İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya ve Kayseri’de olmak üzere toplam 33 mağazasıyla hizmet vermektedir.

The Body Shop Türkiye’ye ulaşmak için:

Web sitesi : http://www.thebodyshop.com.tr/


http://www.facebook.com/thebodyshoptr
http://www.twitter.com/thebodyshoptr


Shaya Mağazacılık A.Ş. Hakkında

Türkiye’nin önde gelen perakendecileri arasında yer alan Shaya Mağazacılık A.Ş., dünyaca ünlü uluslararası markaları Türk tüketicisiyle buluşturmaktadır. Shaya 19 ülkede faaliyet gösteren ve uluslararası lider perakendeciler arasında yer alan M.H. Alshaya Co.’nun bünyesinde bulunmaktadır. The Body Shop, Debenhams, Topshop/Topman, Miss Selfridge, Dorothy Perkins, Evans, Claire’s, Payless, Le Pain Quotidien, Pinkberry,Shake Shack ve Starbucks Coffee, Türkiye’de Shaya tarafından temsil edilen markalardır.
www.shaya.com.tr

*Basın Bültenidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder