27 Şubat 2014 Perşembe

Turuncukasa.com 'dan Kadınlar Günü Hediyemiz Var! :)


Turuncukasa ile Bir Şanslı İzleyicime Kadınlar Günü Hediyemiz Var!:) Kadınlar her zaman değerlidir, her zaman en güzel şeylere layıktır, 8 Mart Kadınlar Günü Dolasıyla da Bir Kadın İzleyicime çok güzel bir armağanımız olacak!:) Güzelleşelim, daha çok bakımlı olalım!:)

Bir şanslı izleyicim Turuncukasa'dan; Roc-Complete Lift Night Krem 50 ml Kazanacak! :)

Zorunlu Şartlarımız;
*Çekilişimize Kadın İzleyicilerim Katılabiliyorlar :)
*Turuncukasa.com'u Herhangi Bir Sosyal Medya Hesabından,İstediğiniz Bir Yerden Takip Etmeniz;
Facebook Hesaplarından Beğenmek İsterseniz Buradan,
 Twitter Hesaplarından Takibe Almak İsterseniz Buradan,
Google + 'dan Takibe Almak İsterseniz Buradan,
Instagram Hesaplarından Takibe Almak İsterseniz Buradan
*Turuncukasa.com sitesinden en çok almak istediğiniz ürünün linkini sosyal medyada bir yerde paylaşıp,hem ürünün açıklamasına hemde bu yazımın altına neden istediğinizi belirtmeniz,
* Blogumu Google Friends Connect'ten Takibe Almak,
* Bu yazımı herhangi bir sosyal ağda ( facebook-twitter-blog) herkese açık olarak paylaşmak, paylaşım linklerinizle (hem ürün hem de yazımın paylaşımı) isim-soyisim ve mail adresinizle yazımın altına yorum olarak 7 Mart'a kadar yazmanız :)

Herkese Bol Şanslar Dilerim, Kargo Değerli Firmamıza Aittir!:)

Unutmadan; 
Turuncukasa'da birbirinden harika birbirinden değerli markalar var. Vichy ürünleri de Turuncukasa.com'da !Fransız bilim adamları, Vichy markasını geliştirmiştir. Birçok ülke tarafından tercih edilen markalar arasında olan Vichy'nin kullanıcıları oldukça memnun.

Vichy’nin, yaşam tarzına ve cilt türüne bakmadan kuru, karma, yağlı ve hassas ciltlerin tümü için geliştirilen ürünleri bulunuyor.

Ürünlerin içerikleri, cildi besler, korur, nemlendirir. Cildin yenilenmesi ve yapılanmasında etkilidir.

Vichy şampuanları, saç problemleri olan dökülme, kepek, kaşıntı ve yağlanmayı gidermede yardımcıdır. 

Vichy dercos ürünleri, saç derisini besler ve korur. Saça kökten, uca bakım yapar. Saç dökülmesi için Vichy dercos neogenic şampuan kullanılabilir. 

Cildi makyaj kalıntıları ve kirden temizlemek için, Vichy normaderm ürünleri kullanılabilir.

Vichy idealia life serum ürünleri, yaşlanma belirtilerine karşı savaşır. Cildin esneklik ve elastikiyetini artırır, kırışıklık ve çizgilenmeleri azaltmada yardımcıdır. 

Anti-aging özellikli vichy liftactiv ürünleri, yaşlanma belirtilerini geciktirir.

Ciltteki lekelenmeler için, Vichy bi white tercih edebilirsiniz.

Cilt, saç, vücut, el ve tırnak bakım ürünleri bulunan Vichy, geniş ürün seçeneğine sahiptir.Gazlı Bebek, Anlatılmaz Yaşanır!Bebeğiniz gazlıysa, kime ne kadar anlatsanız da sizi en iyi, bebeği gazlı olan bir anne anlar. Paylaşılan çareler, anneanne/babaanne önerileri, doktor kontrolleri… Annelerin geçirdikleri o günlerin tarifi yoktur.
Tıpkı anne olduğunuzda, bebeğinizi kucağınızı aldığınız zamanki duygularınızı tarif edemediğiniz gibi…
Uykusuz geceler, insanın kendine ‘acaba sorun ben de mi’ diye sorduğu zamanlar elbette geride kalacak ve o tatlı varlık bir gün en tatlı gülüşüyle size bakacaktır. Peki ama ne zaman?
Dilerseniz biraz neden bebekler gazlı olur bir bakalım, anlamaya çalışalım.
Bebeklerin 55%‘i yaşamlarının ilk aylarında sindirim problemi yaşayabilir çünkü dünyaya geldiklerinde sindirim sistemleri henüz tam olarak gelişmemiştir.
Bebekler için en uygun besin anne sütüdür ve hayata en iyi başlangıcın yapılmasını sağlar.
Bebeğin anne sütü ile beslenmesi için hazırlık yapılması aşamasında ve emzirme esnasında sağlıklı ve dengeli bir diyet uygulamanız önemlidir.
Sütünüzün az olduğunu hissettiğinizde bebeğinizin beslenmesi konusunda her zaman doktorunuza ya da sağlık profesyoneline/uzmanına danışmanız doğru olacaktır.
Doktorunuzun da görüşüyle, gazlı bir bebek için en doğru seçim,
bebeğinizin sindirimi kolay besinlerle beslenmesidir.
Bebelac Nutrikonfor devam sütü, fermentasyon teknolojisi ile üretilmiştir. Fermantasyon, yoğurt ve benzeri ürünlerin üretiminde kullanılır. Fermente ürünler sindirime yardımcıdır.
Bebelac Nutrikonfor 2, 6. aydan itibaren kullanılabilen devam sütüdür. 6. aydan itibaren her gün en az 500 ml anne sütü veya yetersiz ise doktorunuza danışarak devam sütü vermeniz önerilir.
Bebelac Nutrikonfor 2’yi bebeğiniz 1 yaşına gelene kadar kullanabilirsiniz.
Detaylı bilgi için tıklayınız.
Bir boomads advertorial içeriğidir.

26 Şubat 2014 Çarşamba

Güçlü Olun!


Hayatta başınıza ne gelirse gelsin, ne yaşarsanız yaşayın yine de güçlü olun. Blogumu blog isminden arata arata gelenler, bugün Biricit ne yazacak diye düşününler, acaba beni mi yazacak ya da hangi kozmetik ürününü anlatacak acaba diye düşünenler rahat olun, bugün sadece biraz içimi dökmek istiyorum belki birilerine faydam olur diye.Kimseden bahsetmeyeceğim bu sefer içimdekileri anlatacağım ve belki morali bozuk olanlara, üzgün olanlara bir etkim olur diye sevineceğim bir yazı olacak benim için.

Bugünün konusu: Güçlü Kadın Nasıl olunur? Güçlü kadınlar; her zaman işlerinde başarılı olan kadınlar değildir. Güçlü kadınlar; çevresinde bir sürü dostu olup, onlardan güç alan kadınlar değildir. Güçlü kadınlar; sevdiği-sevildiği erkekle mutlu olan kadınlar değildir. Güçlü kadınlar; çevrelerinde kimse olmadığı halde, işlerinde başarılı olmadıkları halde, kimse tarafından sevilmedikleri halde yine de ayakta durmaya çalışan kadınlardır. Güçlü kadınlar; içlerine, kalplerine, kendilerine sarılan kadınlardır. 

Dostları çok azdır, hatta dostlarına ihtiyaçları olunca; dostlarını etrafında bulamayan kadınlar; çok güçlü kadınlardır aslında. En zor günlerinizi tek başınıza atlatabiliyorsanız; siz çok güçlü bir kadınsınız demektir.Dostluk, arkadaşlık çok özel kavramlardır. Her zaman yanınızda olsun istersiniz dostlarınız, çünkü onlarla çok özel şeylerinizi paylaşmışınızdır, dertleşmişsinizdir, gülmüşsünüzdür. Ama insanlık hali ya; hepsinin başka bir derdi-sıkıntısı vardır, en kötü günlerinizde yanınızda olamazlar belki. Bu durumda dostlarınızdan bile medet umamazsınız. O zaman içinize yönelin, kendinizle uğraşın.


Sizi sevmeyen, değer vermeyen erkeklerin peşinden gitmeyin! Hayatınızı o erkeğe göre yönlendirmeyin. Değer veren insan, değer verdiğini somut olarak gösterir, sadece sözlerle göstermez. Güçlü kadınlar; sevilmediklerinde, değer görmediklerinde giderler.. Güçlü kadınlar; genelde yalnız oldukları halde yine de yıkılmayan kadınlardır. Sevilmeselerde; bir gün gerçek sevgiyi bulacaklarına inanan kadınlardır. Güçlü kadınlar istenilmediklerinde, kendileriyle uğraşırlar, baskalarıyla değil. Eğer; dostlarınız yanınızda değilse, sevdiğiniz erkek yanınızda değilse, aileniz sizinle değilse, işinizde başarılı değilseniz ama yine de yaşamaya, tek başınıza mücadele etmeye çalışıyorsanız işte siz güçlü bir kadınsınız demektir!

Biricit derki; hayat bazen öyle kötü şeylerle aniden gelir ki; ne yapacağınızı bilemezsiniz ama bazen de öyle güzel şeylerle, sürprizlerle aniden gelir ki iyi ki sabretmişim, kötü seylere dayanmısım diyebilirsiniz.. hep güçlü ve mutlu kalın..

24 Şubat 2014 Pazartesi

Bir Ayrılık Komedisi: Ne Diyosuun! :)


Birkaç aydır merakla beklediğim 'Ne Diyosuun?' dizisi nihayet geçen hafta başladı. Harika bir senaryo, harika bir komedi ya da şöyle demeliyim, harika bir ayrılık komedisi :) Geçen pazartesi akşamı ilk bölümünü izlediğim ve çok beğendiğim 'Ne Diyosuun?' dizisini, bilmeyenler, izlemeyenler varsa kesinlikle izlemesiniz. Kadın-Erkek ilişkileri üzerine yapılmış olan en beğendiğim diziler arasında yerine alan, 'Ne Diyosuun?' iki eski sevgilinin, yeniden barışmalarını ve başlarına gelen ilginç komik olayları anlatan, hem güldüren hem de düşündüren bir dizi. Öyle espriler var ki beni gülme krizlerine sokan ya bunlar benim başıma da gelmişti diye düşündüğüm ve bazen çok düşündüğüm ama kahkahalara boğulduğum, beni neşelendiren bir dizi oldu izlediğimde.Oyuncularının ( İlker Aksum, Dilara Gönder,Bülent Seyran,Ayçin İnci,Mehmet Ali Kaptanlar) müthiş performansları ve üzerine sanki sinema filmi gibi çekilmiş bir dizi film olması, gerçek hayattan kesitler içeren senaryosu (senaryo: Murat Boyacıoğlu, yönetmen:Kerem Çakıroğlu) çok hoşuma gitti, izlemediyseniz bu akşam kesinlikle bir göz atın Kanal D ekranlarında 23.00'da Ali Kemal ve Cansu'nun aşklarına, ekrana kitleneceğim ben :)

Biricit derki; eski sevgiliyle yeniden barışılır mı biraz düşünmek lazım:)

22 Şubat 2014 Cumartesi

Ixora Fantasy Parfüm Setlerini Kazananlar :)


Ixora Parfüm ile 12 Şubatta başlattığımız, 5 Şanslı İzleyicime Sevgililer Günü Hediyelerimizin Kazananları belirlendi!:)Ixora Fantasy Setlerinin şanslılarını belirlerken, bütün yorumlarınız tek tek kontrol edildi, hatalı paylaşım yapanlara, blogumu takibe almayanlara ulasmaya calıstım, geri dönüş yapıp düzeltenler oldu, düzeltmeyenlere maalesef zorunlu sartları yerine getirmedikleri için bir şey yapamıyorum. Çekilişimize toplamda 61 adet yorum yapılmış,mükerrer yorumlar, fazla/ilave yorumlar ve hatalı paylasımlar cıkarılınca; 55 kişinin doğru katılımı olmuş.IXORA FANTASY SERİSİ PARFÜMLERİNİN KAZANANLARI:

PASSION FANTASY KAZANAN ŞANSLI İZLEYİCİM: Abdurahman Öztürk

Koku Ailesi: Floral-Fruity-Vanilya

Koku Notaları: Vanilya, Böğürtlen, Şeftali, Kırmızı Meyveler, Orkide, AmberDREAM FANTASY KAZANAN ŞANSLI İZLEYİCİM: SiyahBeyaz1512

Koku Ailesi: Floral-Fruity

Koku Notaları: Kivi, Böğürtlen, Mandalina Çiçeği, Nilüfer, Musk, Sandal Ağacı, FrezyaROMANTIC FANTASY KAZANAN ŞANSLI İZLEYİCİM: Özlem Karataş

Koku Ailesi: Fruity-Aromatik

Koku Notaları: Tutku Meyvesi, Şakayık, Greyfurt, Orkide, Ananas, MuskDARK FANTASY KAZANAN ŞANSLI İZLEYİCİM: Özlem Gül

Koku Ailesi: Oryantal-Floral

Koku Notaları: Orkide, Mor Erik, Kuş Üzümü, Amber, Kaşmir Ağacı, YaseminSEDUCTIVE FANTASY KAZANAN ŞANSLI İZLEYİCİM: Nazlı Misilli

Koku Ailesi: Oryantal-Vanilya

Koku Notaları: Vanilya, Şekerleme, Amber, Sandal Ağacı

Her setin içerisinde Ixora Parfüm, Ixora Duş Jeli, Ixora Krem bulunmaktadır.Ixora Parfümlerini https://www.bulsakalsak.com/ sitesinden de satın alabilirsiniz. 

Kazananları tebrik ederim, iyi günlerde kullanmalarını dilerim :) Mail adreslerinize mail gönderiyorum şimdi, 3 gün içinde isim soyisim,adres ve telefon numaralarınız ile dönüşünüzü bekliyorum, 3 gün içinde dönüş olmazsa yedek talihliler belirleyebilirim.

Ixora'ya ve katılan herkese çok tesekkur ederim :) Herkese güzel bir hafta sonu dilerim :)

20 Şubat 2014 Perşembe

Ixora Fantasy Parfüm Set'lerini Denedim:)


Ixora harika bir sürprizle - hatta adresimi bile almadan - (önceden adresim olduğu için :) ) en yeni çıkan Ixora Fantasy Parfüm Setlerini geçen hafta gönderdi, hepsini tek tek deneyip blogumda şimdi yer verebildim :) Bu güzel, harika, beni çok mutlu eden ve Sevgililer Günü'ne özel olarak hazırladıkları, Ixora Parfüm-Ixora Duş Jeli ve Ixora Krem ile beraber Set halinde sattıkları Ixora Fantasy Parfüm Setleri ile tanıstım. Hem de 5 ayrı set ile :) Ixora' ya çok teşekkür ederim :) Passion Fantasy, Dream Fantasy, Romantic Fantasy, Dark Fantasy ve Seduktive Fantasy'yi yakından inceleyelim :)

19 Şubat 2014 Çarşamba

Emsan'dan Akıllı Seramik Tava 'Ceraterm'


EMSAN’DAN AKILLI SERAMİK TAVA ‘CERATERM’


Geleneksel formlardan modern tasarımlara 40 yıldır kaliteyi ve güveni mutfaklarınıza taşıyan Emsan, yeni geliştirdiği ürünü akıllı seramik tava Ceraterm ile lezzetli tariflerinizin en büyük yardımcısı oluyor. Pişirmeye hazır olduğunda çemberindeki pembe renk kaybolarak ideal pişirme ısısına geldiğini haber veren akıllı seramik tava, yemeklerin lezzetini bir adım öteye taşıyor.


Eşsiz tasarımları kaliteyle birleştiren Emsan, 40. yılına özel tasarımlarından biri olan Ceraterm seramik tavayı kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Ceraterm seramik tavanın, seramik iç kaplaması sayesinde sevdiklerinize sağlıklı yemekler hazırlamak oldukça kolay. Yanmaz, yapışmaz gövdesi kolay temizleme imkânı sunarken seramik tavanın çizilmez özelliği de uzun süreli kullanım olanağı sağlıyor.Isıyı eşit dağıtan kalın alüminyum döküm gövde özelliği, üstün performans sergilerken Emsan Ceraterm tavanın akıllı teknolojisi, tava ısındığında çemberindeki pembe rengin kaybolmasıyla pişirme zamanını haber vererek size zamandan tasarruf ettiriyor. Her türlü ocaklarda kullanıma uygun olan ceraterm tavalar, indiksiyon ocaklar içinde özellikle tavsiye ediliyor.


Emsan’ın turkuvaz ve pembe renkler ile sunduğu sofralarınızı sağlıkla, mutfaklarınızı şıklıkla buluşturacak Ceraterm seramik tavalara tüm Emsan yetkili bayilerinden kolayca ulaşabilirsiniz.


Emsan Ceraterm Seramik Tava’nın Tavsiye Edilen Fiyatı….

Turkuvaz ve Pembe renk seçenekleri ile…

20 cm Tava 56 tl
24 cm Tava 65 tl
26 cm Tava 77 tl
28 cm Tava 83 tl

*Basın Bültenidir.

17 Şubat 2014 Pazartesi

NYX Jumbo Lip Pencil 711 Iced Coffee


Nyx Jumbo Lip Pencil 711 Iced Coffee; Doğal bir dudak kalemi, hem renk olarak hem de içerik acısından da doğal.Mineral yağ formulü ile dudakları nemlendiren bir ürün. Kalın uçlu bir kalem; normalde sürdüğümüz dudak kalemlerinden farklı. Ruj da diyebiliriz aslında uygulamada sadece kalem olarak değil ruj gibi de uygulayabilirsiniz veya dudak kenarlarınızı belirlemede, sabitleme de de kullanabilirsiniz.
711 nosu cok doğal, dudak renginde bir ton, NYX Cosmetics denemem için göndermişti, kendilerine tesekkur ederim :) NYX ürünlerinin en güzel özelliği; asla hayvanlar üzerinde test edilmemiş olması ve bu özelliğin PETA tarafından onaylanmış olması.Güzel bir kozmetik ürünü:)

Biricit; dudak güzelliği çok önemli diyor:)


14 Şubat 2014 Cuma

Uni Mentolix Kuru Mendil İle Nefesinizde Mentol Etkisi‏

UNİ MENTOLIX KURU MENDİL İLE NEFESİNİZDE MENTOL ETKİSİ

İlk buğu etkili mentollü kuru mendili Uni Mentolix, gribal enfeksiyonlarda tıkanan burnun açılmasına yardımcı oluyor. 

Uni markası tarafından geliştirilen Mentolix kuru mendil, içeriğinde bulunan mentol etkisiyle solunumu rahatlatıyor ve burnu açarak daha rahat nefes almaya yardımcı oluyor. Uni Mentolix sıcak suyun içine atıldığında da buğu etkisi göstererek bulunulan ortamın ferahlamasını sağlıyor.Özellikle kış aylarında grip ve soğuk algınlığından kaynaklanan geniz tıkanıklığı kişilerin hayatını olumsuz etkiliyor. Gribal enfeksiyonların tedavi sürecinde ilacın yanında yardımcı rol oynayan Uni Mentolix kuru mendil, burun tıkanıklığının giderilmesinde etkili bir ürün.

En önemlisi de burnun fizyolojik yapısına zarar vermeden solunumu rahatlatan Uni Mentolix, içeriğinde bulunan okaliptüs ile burun bölgesinde oluşabilecek tahrişi de önlüyor. www.eczacibasihijyen.com.tr

*Basın Bültenidir.

Kiğılı'ya İnsana Saygı Ödülü‏


KARİYER.NET’TEN KİĞILI’YA İNSANA SAYGI ÖDÜLÜ

Türkiye'nin önde gelen insan kaynakları platformu Kariyer.net tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ‘İnsana Saygı Ödülleri’nin 2014 yılı sahipleri belli oldu. Bu yıl 13.'sü düzenlenen törende Kiğılı, yapılan başvurulara yüzde 99’un üzerinde cevaplama başarısı göstererek ‘İnsana Saygı Ödülü’ne layık görüldü.

Türkiye’nin önde gelen işe alım portalı olan Kariyer.net tarafından düzenlenen ve farklı sektörlerdeki firmalara verilen ‘İnsana Saygı Ödülü’, 12 Şubat Çarşamba günü Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Ödüller, Kariyer.net aracılığıyla ilan yayınlayan firmaların, yapılan başvuruları yanıtlama oranlarına göre verildi. Kiğılı, başvurulara ortalama 10 gün içerisinde, yüzde 99’un üzerinde cevaplama başarısı göstererek, sektöründe ödül almaya hak kazandı. Verilen ödülü ise Kiğılı adına İnsan Kaynakları ve Sistem Geliştirme Koordinatörü Duygu Karaca Özer aldı.
Kiğılı, kurum olarak insana verilen değerin önemli olduğunun göstergesi olan bu ödülle, sadece çalışanlarının değil, firmada çalışma potansiyeli olan adayları da önemsediğini göstermiş oldu. İnsana verilen değer ve yapılan yatırımın şirketleri ileriye götürecek unsurlardan biri olduğuna inanan Kiğılı, Kariyer.net ile aldığı bu ödülün devamını ilerleyen yıllarda da hedefliyor.

*Basın Bültenidir.

Weber'in Yeni Satış Noktası: Esse‏


WEBER BARBEKÜLER ARTIK ESSE MAĞAZALARINDA


Dünyanın lider barbekü markası Weber, satış noktalarına bir yenisini daha ekledi. Weber barbekü ve barbekü aksesuarları Mart ayından itibaren Esse mağazalarında da satışa sunulacak. Yetkili Esse mağazalarının yaygın satış noktalarından Weber barbekülere ulaşmak mümkün.


Weber’in Yeni Satış Noktası: Esse
Kömürlü ve gazlı barbekü seçenekleri ve barbekü yapmayı kolaylaştıran aksesuarlarıyla Weber barbeküler, satış noktalarını artırmaya devam ediyor. Barbekü partilerinin vazgeçilmezi Weber barbeküler Mart ayından itibaren Esse mağazarında ve www.esse.com.tr’de satışa sunularak barbekü severlerle buluşuyor.


Kalitesi ve uzun garanti süresi ile vazgeçilmez olan Weber barbeküler yeni satış noktası Esse ile evlere bir adım daha yakın.


Weber barbekülerine ayrıca: Koçtaş, Bauhaus ve Esse Mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Weber Hakkında: 1952 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nin Chicago şehrinin Illinois eyaletinde kurulan ve dünyada 6 kıtada 45 ülkede faaliyetlerini sürdürmekte olan Weber, kömürlü, gazlı ve elektrikli barbekü olmak üzere 3 ana kategoride barbekü üretimi yapıyor olmanın yanı sıra, oldukça geniş bir barbekü aksesuar yelpazesine de sahiptir. Fiyat aralığı, 229 TL ile 11.999 TL arasında değişen barbekülere 5 ile 25 yıl arasında garanti ayrıcalığı sunan Weber, uzman ar-ge ekibi ile çalışmalarını sürdürerek, her geçen gün ürün gamını kullanıcı dostu ürünler ile genişletmektedir.

*Basın Bültenidir.

Nacar'dan Sevgililer Günü'ne Özel Modeller

NACAR’DAN SEVGİLİLER GÜNÜ’NE ÖZEL MODELLER

14 Şubat’ta sevgilinize ne alacağınıza karar veremediyseniz Nacar’ın şık saatleri ve cüzdanları yardımınıza yetişiyor.

Nacar’ın trendleri takip eden çiftler için tasarladığı aksesuarları en az saatleri kadar göz alıcı. Nacar’ın koleksiyonları arasında yer alan deri cüzdanları, siyah ve kahverengi renk seçenekleriyle erkeklerin, gümüş ve bakır renk seçenekleri ile de kadınların beğenisine sunuluyor. Farklı kutu tasarımlarıyla satışa sunulan cüzdanlar sevdikleriniz için özel bir hediye seçeneği.


Nacar’ın zamana ışıltı katacak kadın ve erkek saat modelleri de Sevgililer Günü’nün en özel hediye seçenekleri arasında yer alıyor. Mineral cam, 10 ATM, 47.5mm çap, hakiki deri kayış ve takvim göstergeli saat modelleri erkeklerin dikkatini çekerken; mineral cam, 3 ATM, 38.5mm çap, hakiki deri kayış ve bal peteği görünümlü özel tasarım iç kadranlı modelleri de kadınların şıklıklarına şıklık katıyor.

Konyalı Saat distribütörlüğünde satışa sunulan Nacar’dan sevgilinize dilediğiniz hediyeyi seçin ve aşkınızın her anını dolu dolu yaşayın.

*Basın Bültenidir.

Fenerbahçe Futbol Takımının Kiğılı Şıklığı


FENERBAHÇE FUTBOL TAKIMININ KİĞILI ŞIKLIĞI

Kiğılı, Türkiye’nin önemli spor kulüpleri arasında yer alan Fenerbahçe Spor Kulübü’nün resmi giyim sponsoru olmaya 2014-2015 futbol sezonunda da devam ediyor. Fenerbahçeli oyuncuların eğlenceli katalog çekimi, geçtiğimiz günlerde Can Bartu Tesislerinde tamamlandı.

Kiğılı Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Resmi Giyim Sponsoru


Fenerbahçe Spor Kulübü’nün şıklığı bu yıl da Kiğılı’ya emanet. Her yıl düzenli olarak Fenerbahçe Spor Kulübünün resmi giyim sponsoru olan Kiğılı, bu yıl da ‘Sarı Lacivertlileri’ en şık şekilde giydirmeye devam ediyor.

26 Ocak Pazar günü Can Bartu Tesislerinde gerçekleştirilen katalog çekiminde Fenerbahçeli futbolcular, kendilerine özel olarak tasarlanmış Kiğılı kıyafetleriyle objektif karşısına geçti. Fenerbahçeli oyuncular, 2014-2015 sezonunda gerçekleşecek özel davetler ve toplantılarda, Sarı Lacivertli ekibin beden ölçülerine göre özel tasarlanan Kiğılı takım elbiselerini giyecek.

*Basın Bültenidir.

Bahçelerde Keyif Zamanı‏


BAHÇELERDE KEYİF ZAMANI!

Baharın yaklaşmasıyla beraber bahçelere geçiş başlıyor. Doğayla iç içe olan bahçesinde şık ve rahat bir ortam yaratmak isteyenler için Sertex yepyeni koleksiyonunu gözler önüne seriyor. Sertex döşemelik ürünler modern görünümünün yanı sıra kolay temizlenebilir özelliğiyle de kolaylık sunuyor.

Bahar aylarının keyfini bahçelerinde çıkarmak başkadır. Özellikle de güzel bir doğa manzarasına karşı. Baharın gelmesiyle birlikte yavaş yavaş hareketlenen bahçelerde oturma gruplarında küçük dokunuşlar yaparak büyük değişimler yaratmak mümkün. Sertex’in çok özel döşemelik ürünleri ile oturma gruplarında fark yaratabilirsiniz.

Sertex’in sezonun trendi kareli kumaşları, düz ya da birbirinden farklı desenleri bahçelere hareketlilik getiriyor. Canlı renklerin yanı sıra krem ve kahve tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı kumaşlar ister tek renk olarak, ister değişik renk kombinleri yaparak tercih edilebiliyor. Üstelik kolay temizlenebilir özelliği ile pratik çözümler sunuyor.

Sertex ile konuklarınızı ağırlayabileceğiniz ve keyifli vakit geçireceğiniz bahçelerinize farklı alternatifler bulabilir, modern esintiler yaratabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için; www.sertex.com.tr

*Basın Bültenidir.

Sevgililer Gününüz Mutlu Olsun :)

14 Şubat Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun!!! : ) Sevgilisi olanlarında, olmayanlarında Sevgililer Gününü kutlarım, sevgilim yok diye üzülmeyin, herkese yetecek kadar Biscolata Erkeği var bence :)

Biscolata'nın yeni reklam filmini izleyince ekrana kitleniyorum ben :) , moodumuz da bakalım ne çıkacak? :)
Sevipte kavuşamayanlar izlesin, yanında da Biscolata tüketelim lütfen : ) Neyse halin, çıksın moodun :)


Sevdiğiniz insanlarla ömür boyu mutlu olun deyip; Ixora ile yaptığımız Sevgililer Günü Hediye Çekilişimizi hatırlatıp, yazımı sonlandırıyorum : ) Tam 5 Şanslı İzleyicime Fantasy Parfüm Seti Veriyoruz :) (Ixora parfüm-duj jeli- krem) Buradan katılabilirsiniz :)

Biricit derki; sevin,sevilin..sevmek çok güzel, sevilmekte..

13 Şubat 2014 Perşembe

ZOYA İLE AŞKIN HER RENGİNİ YAŞA


ZOYA İLE AŞKIN HER RENGİNİ YAŞA
Zoya Oje’nin yeni seri renkleri ile sevgilinizin elini daha içten tutun. Rengarenk Zoya’lar ile bu özel daha renkli bir aşka el ele girin.

Bu özel gecede, kendinize daha fazla özen göstererek şık ve bakımlı halinizle baş döndürmek istediğinizi biliyoruz. Gözlerinizle ona olan sevginizi yansıtırken, ellerinizle de bu aşkı hissettirmek için ZOYA Ojenin canlı renkleri ile şıklığınız tamamlayın.
Romantik bir gecede gözleriniz ve ellerinizin başrol oynadığını düşürsek, şıklığınızı tamamlayacak renklerin her tonunu ZOYA ojede bulabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Zoya ojenin Cashmeres & Satins serisinden Giovanna’nın parlak yeşili veya Maria Luisa’nın ışıltılı ojeleri ile gecenize renk katabilir, bakımlı ellerinizdeki farklı renklerle cesur bir şıklık sergileyebilirsiniz.

Tüm seçkin eczane ve parfümerilerde.. Satış noktalarına www.miramaygroup.com dan ulaşabilirsiniz

Zoya Oje : 36 - TL
Bilgi İçin: www.miramaygroup.com www.zoyaturkiye.com

*Basın Bültenidir.

SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYENİZ TAMAM MI?


SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYENİZ TAMAM MI?


En Özel Günde, En Özel Hediye Seçenekleri…
MacKenzie-Childs’ın birbirinden farklı birçok hediye seçeneği ile sevdiğiniz için siz de farklı ve yaratıcı olun.


Sevgilinize unutulmaz ve zamansız bir hediye mi vermek istiyorsunuz? MacKenzie-Childs, geniş ürün yelpazesiyle size farklı hediye seçenekleri sunuyor.


El yapımı ürünleriyle fark yaratan kişiye özel hediyenin önde gelen markası MacKenzie-Childs, renkli hediye seçeneklerinin yanı sıra o hediyeleri nasıl sunacağınızla da yakından ilgileniyor. Yine tasarımın bir parçası olan hediye kutuları ile hediyenizi daha da çarpıcı hale getirerek sevgilinizin kendini daha da özel hissetmesini sağlayacaksınız.


Flower Market olarak adlandırılan çiçekli deseniyle birçok renk seçeneği bulunan üç boy saklama kapları ve MaCKenzie-Childs’ın birçok özel tasarımlı ürünleri Zorlu AVM Beymen Home mağazasında satışa sunuluyor.

www.mackenziechildstr.com
instagram: mackenziechildstr
facebook: Mackenzie Childs Türkiye İletişim: contact@mackenziechildstr.com
*Basın Bültenidir.