9 Mayıs 2015 Cumartesi

Fruitflowers'ten Çok Tatlı Lezzet Sepetlerini Kazanan Şanslılarımız :)
Var mıdır anne kadar önemlisi anne kadar değerlisi. Hayatımıza kim girerse girsin çıkmadı mı gitmedi mi bu güne kadar? Kalıcı olanın yeri anneninki kadar sağlam oldu mu? O kadar sevdi mi o kadar önemsedi mi o kadar düşündü mü? Daha nice nice nice sorular sorulur bu konu üzerinden aslında. Daha nice nice sorular sorulur nice cevaplar üretilir. Neler neler söylenir aslında… Anneleri birisiyle birileriyle kıyaslamak bile aslında mümkün değildir. Çünkü kim size canından can kanından kan verebilir? Bunu tek yapabilen annedir. 9 ay size canından can kanından da kan vermiştir!!!

Yılın en özel günlerinden biri olan Anneler Günü için romantik ve şık hediye sepetleri hazırlayan Fruitflowers, 400’ün üzerinde bulunan lezzet sepetleriyle damak tadına önem verenlere farklı alternatifler sunuyor. Her geçen gün ürün yelpazesine yeni tatlar katan Fruitflowers, Anneler Günü için hazırladığı meyve, kek ve kurabiye sepetleriyle hem göze hem damaklara hitap ediyor. Çikolata ve macaron gibi pek çoğumuzun yemeye doyamadığı yeni lezzetlerini de meraklılarının beğenisine sunan Fruitflowers, hazırladığı aranjmanlarla akılda kalıcı hediyeler arasında yer alacak gibi görünüyor.

* Oldukça geniş ürün yelpazesine sahip olan Fruitflowers, sipariş verildikten sonra
4 saat içerisinde hazırlanarak sevdiklerinizin kapısına kadar ulaştırılmaktadır.

Ayrıntılı bilgi ve sipariş için;
Tel: 444 3 002- 0850 296 03 63
www.fruitflowers.com.tr


Fruitflowers.com'dan 2 Şanslı İzleyicim 7 Mayıs'ta başladığımız hediye çekilişimizde, Anneler Günü için Fruitflowers Lezzet Sepetlerinden(son 3 görselden istediğini) Kazanacaktı, kazanan Şanslılarımızı belirledim :)

Toplamda 34 yorum yapılmış, hatalı yorumlar ve blogumu takipte olmayanlar listede yer almıyor. Instagramda yapılan ama bloguma yorum olarak yazılmayan paylaşımlar maalesef geçersizdir, hediye yazımıza yorum yazılması gerekiyordu, kimsenin hakkının yenilmemesi için her zamanki gibi geçersiz katılımlar listede yer almıyor. 32 geçerli yorum yapılmış.


Kazanan Şanslılarımız;

Lilishindunyası


Tuba Sanalİsim-soyisim, adres bilgilerinizi ve 3 görselden hangi lezzet sepetini istediğinizi size gönderdiğim mailime yazmanızı bekliyorum :) 3 gün içinde dönüş olmazsa yedek talihli belirleyebilirim, hemen cevap yazarsanız anneler günü için annenize hoş bir sürpriz yapabilirsiniz :)

Katılanlara ve Fruitflowers.com'a çok teşekkür ederim :)

2 yorum: