26 Ağustos 2015 Çarşamba

TATLI İŞİNDE UZMAN KENTON; Geleneksel Tatlılar Serisini YENİLEDİ!Gıda sektörünün öncü markası Kenton, sonbahara yeni yüzüyle giriyor. Geçtiğimiz aylarda tüm ürün grupları için ambalaj ve içerik değişikliği çalışmalarına başlayan Kenton, Geleneksel Lezzetler serisi ile etkileyici tasarımlarıyla ve tatlarıyla market raflarındaki yerini almaya başladı bile.

Eşsiz Lezzet Çarpıcı Ambalajlarda…Yeni Ürün Trileçe, Krema almaya gerek kalmadan her şeyi tek kutuda toplayan Kenton eşsiz lezzeti tüketicinin beğenisine sundu.Yoğun kıvamıyla sizlerin ve sevdiklerinizin damaklarında unutulmaz tatlar bırakacak.   

Yeni ürün Kadayıflı Muhallebi, Çıtır çıtır kadayıf ile yumuşak muhallebinin birlikteliğinden gelen müthiş lezzet bir araya gelerek, eşsiz tadıyla yiyenlerin keyfine keyif katıyor. 


Kenton Geleneksel Lezzetler’in bir diğer yeni ürünü Pratik Kazandibi, Kazandibinin karamelize lezzetinden vazgeçmeyen fakat daha hızlı hazırlamak isteyenler için artık Kenton’da! Karamelize sos karışımı ile çok pratik!

Tavukgöğsü, supangle, sütlaç, sakızlı muhallebi, keşkül, irmik helvası, revani Kenton Geleneksel lezzetler ailenize en güzel, arkadaşlarınıza ve misafirlerinize en büyüleyici ikramlarınız için elinizin altında. Yabancı Değil Türk Markası…

Yüzde 100 yerli sermayeli Hayat Gıda A.Ş.’nin 1945 yılından beri Türk halkının beğenisine sunduğu bir marka olan Kenton, deneyimi, kalite odaklı üretim anlayışı ve her yaştan insana hitap eden geniş ürün yelpazesi ile sektördeki faaliyetlerini sürdürüyor


*Basın Bültenidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder