2 Kasım 2018 Cuma

Nays Collection LansmanıHerkese mutlu cumalar dilerim. Bugün sizlere geçtiğimiz haftalarda katılmış olduğum Nays Collection markasının lansmanından bahsedeceğim. İstanbul Plus Otel'de gerçekleşen lansmanda Nays markasına ait yeni ürünleri tanıdık. Blogger İremgökce'nin moderatörlüğünde gerçekleşen etkinlikte; Nays Collection'a ait yeni ürünleri olan ayakkabı temizleme mendilleri ve yeni çıkaracakları oje temizleme mendilleri ile tanıştık. Parfüm yağ esansları ile de yeni tanışıyorum aynı zamanda. Nays'ın diğer ürünleri de sevdiğim ürünler arasında yer alıyor, makyaj temizleme mendilleri ve parfümleri hakkında yazmış olduğum yazıma buraya tıklayıp ulaşıp okuyabilirsiniz.Bizlere özel hazırlanan davette; isimlerimize özel detaylar bile düşünülmüştü. 


Marka yöneticileri İdris Bey bizleri bilgilendirirken, sunumlarda da Nays markasına ait videoları izledik. 

Mc Akademi Eğitim Kurum'ları bizlere uygulamalı makyaj sunumu ve sonrasında Nays Makyaj Temizleme Mendilleri ile yaptıkları makyajın temizlemesini yaparak bizlere özel bir show gerçekleştirdiler. Koyu renk ve gece makyajını üstelik mat/koyu çıkması zor rujun da ne kadar kolay ve cilde zarar vermeden ciltten temizlenmesini detaylıca gördük.
Nays Collection Lansmanı'nın sonunda ise Semra Topçu imzalı bu şahane pasta kesildi ve bu güzel davetin sonuna geldik. 


Blogger arkadaşlarım SosyalAnneyim ve Yeşimle Her Telden ile :)


Nays Markasına bu güzel davet ve bizleri bu hoş ürünlerle uğurladıkları için çok teşekkür ediyorum, ürünlerinden denemediklerimin yorumları kullanım sonrasında blogumda yer alacaktır. 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder