19 Kasım 2017 Pazar

Çorbada Tuzun Olsun Derneği


Herkese mutlu akşamlar diliyorum, bazı insanlar için haftalar, günler, akşamlar pek mutlu olmasa da.. Bu akşam sizlere sokakta yaşamak zorunda kalan insanları topluma geri kazandırma ve insani yardım amacıyla kurulmuş olan 'çorbada tuzun olsun derneği' nden bahsedeceğim. Geçtiğimiz haftalarda ben de aralarındaydım, benim için çok özel bir akşamdı. Çorba dağıtımına katıldım, oldukça duygulu bir akşam yaşadım.

Bitenler Cilt Bakımı ve Kozmetik ÜrünlerimHerkese mutlu pazarlar :) 
Biten cilt bakımı ve kozmetik ürünlerimde bu sefer; Signal, Bionnex, Venus, Garnier, Bioder, Nivea, Missha, Fenjilyan, Thalia, Essence, Physiogel, Avon, Benri, Uni Care, Bepanthol ve Lancome yer alıyor.

17 Kasım 2017 Cuma

Seni Çok Özledim Anne..


Sevdiğin birini kaybettiğinde o acı noktasından başka bir noktaya geçiyorsun. Bu anneni kaybettiğinde ise; içini yakan o acı donup kalıyor içinde, sonra yine acımaya başlıyor, donuyorsun sanki bir anda sanki bir buz kütlesi gibi sonra kırılıyor buzlar o içindeki acıyı tarif etmem imkansız. Yaşarken yaşamasını, hayatta kalmasını istediğin acıdan daha farklı, çünkü onu bir daha göremeyeceğini, sarılamayacağını, sesini duyamacağını anlıyorsun o an, sesi kulağında çınlıyor gidip geliyor, bir daha duyamayacak mıyım sesini, o an yine bir acı, bir yanma yüreğinde, nasıl tarif edeyim ki yüreğinin içi yanıyor işte.

15 Kasım 2017 Çarşamba

Biten Şaç Bakımı ve Kozmetik Ürünlerim


Herkese mutlu günler :) Bugün sizlere biten saç bakımı ve kozmetik ürünlerimden bahsedeceğim, bu arada bu yazılardan oldukça çok gelecek gibi görünüyor. Çünkü epey biten ürünler var ve hep ayırdım sırayla yazacağım. Bu yazımda bahsedeceğim markalar; Prozing, Yves Rocher, Clear, Pantene, Fomy, EEose, Palmolive, Bodyville, Hc Hair, Beauty Face, Splat, Glister, Thalia ve Kappus.