24 Mart 2013 Pazar

Mucizeler Dükkanına Dönüş


Debbie Macomber'in Küçük Mucizeler Dükkanı serisinin devamı olan dördüncü kitabını da bitirmiş bulunmaktayım:)  Küçük Mucizeler Dükkanı, Bir Yumak Mutluluk ve Bahçemde Yeşeren Umutlar kitaplarından sonra serinin devam romanı, Küçük Mucizeler Dükkanına Dönüş'te yine Bir Yumak Mutluluk Örgü Dükkanına geri dönüyoruz ve kahramanlarımız Lydia, Lydia'nın kiracısı Colette, evlenme hazırlığında ki Alix'in hayatlarına doğru bir yolculuğa çıkıyoruz. Lydia ve ablasının hayatlarındaki değişiklikler, yeni olaylar, Alix'in evlilik ve düğün stresi altına girmesi ve Lydia'nın kiracısının sakladığı sırlar, yine sürükleyici, yine çok düşündürücü yine çok umut verici bir kitap olmuş. Başımıza gelen olayları,yaşadıklarımızı, yaşayacaklarımızı düşündüren ve asla umudumuzu yitirmememiz gerektiğini anlatan serisinin diğer kitaplarını da severek okumuştum. Bu kitabı da beğendiğimi söyleyebilirim:) Debbie Macomber'i ise çok seviyorum, kitabındaki dil çok akıcı ve sade. 526 sayfalık bir kitabı bile kısa sürede okuyabilirsiniz. Kitabın sonunda bir sonraki kitaptan bir bölüm daha var, sanırım bu serinin devam kitabı da oldukça ilgi çekici bir kitap olacak:))Şimdi de Gül Limanı Oteli isimli kitabını okuyorum ve şimdiden çok beğendiğimi söyleyebilirim. 

Hatırlatma; Mr.Maana'yla düzenlediğimiz hediye çekilişimize buradan katılabilirsiniz, kitapseverleri beklerim:)

Biricit, Debbie Macomber'i ve kitaplarını çok seviyor.

6 yorum:

 1. Sen bitirmişsin bile :) arkadaşımla beraber ara ara ara İzmit' te Debbie Macomber'in bu kitabı hariç her bir kitabı var. Bunu hala bulamadık artık en son internetten sipariş edicez :) Beğenmişsin kitabı güveniyorum sana :) Bol okumalar.. Sevgiler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet canım yenı bıtırdım bende ınternet uzerınden almak daha avantajlı zaten canım ındırımlı oluyo,ben bızım burdakı kıtapcıdan aldım ve sanırım 17 tl cıvarındaydı,nette uygun fıyatlarda cesıtlerde sızın orda yoksa bıle mutlaka bulursun:)beğendım yıne harıka bı kıtaptı:)
   sevgiler canım

   Sil
 2. Son olarak bir dilekle başladı herşey'i okudum, onu da çok beğendim:) ama artık biraz sıktı gibi. farklı konuları işlemeli bence

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hmm o kıtabı okumadım:) sanırım yenı gelenlerden Türkiyeye. farklı konular ıslemelı bencede katılıyorum ama yıne umut olsun ıcınde:)

   Sil
 3. Küçük Mucizeler Dükkanını okudum seriden sadece ama diğer kitapları da çok merak ediyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. serının dığer kıtaplarını da tavsıye ederım canım kesınlıkle oku pısman olmayacaksın:)

   Sil