18 Mayıs 2013 Cumartesi

Biricit'in Yüz Maskeleri Deneyimi-2 Oxygen Bubble-Chocolatte Deep Cleansing-Cooling Face Mask-Nourishing Mud Mask Chocolate


Watsons ve Gratis'lerden almış olduğum yüz maskeleri deneyimime devam ediyorum, yüz maskelerini çok seviyorum haftada bir kez veya iki kez yapmaya çalışıyorum, yeni ürünler denemek ise çok hoşuma gidiyor:)

Oxygen Bubble Mask Şeftalili; Şeftali aromalı bu yüz maskesi,yüz kuruyken uygulanıyor, yüze sürüp yüzü köpürtüp birkaç dakika bekliyoruz ve ılık suyla yüzümüzü yıkıyoruz,sonrasında cilt toniği ile cildimizi siliyoruz.Daha öncede başka bir meyve aromalısını denemiştim, yine kullanacağım ürünlerden.

Chocolatte Deep Cleansing Mask; Çikolata maskesi olmasına rağmen bana aşırı bir çikolata kokusu hissettirmedi. Açık kahverengi bir renge sahip,yüzünüze sürüp beklediğinizde gerginleştirmesi iyi ama kokusu çikolata gibi değil.

Cooling Face Mask (Salatalık Maskesi); Cildi ferahlatan,yenileyen,kirlerden arındıran bir maske, yine kullanacaklarım arasında çok beğendim:) Cildimde canlanma, arınma, temizlenme ve ferahlık hissi çok iyiydi.

Nourishing Mud Mask Chocolate; Çikolatalı maskesinin kokusu da gayet harika, tam çikolata gibi kokuyor, çok beğendim yine kullanacağım ürünler arasında rengi kahverengimsi, içerisinde shea yağı ve kakao bulunuyor. Shea yağı bildiğimiz cilde çok faydalı bir doğal yağ. Yine kullanacağım yüz maskelerinden.Paraben içermemesi de ayrıca güzel bir durum aynı zamanda da superdrug ürünlerinde hayvan deneyleri yapılmıyormuş.

Biricit derki, yüz bakımına ve yüz maskelerine çok önem verelim!:)

4 yorum:

 1. Chocolatte Deep Cleansing Mask'ı sivilceli ve yağlı ciltlere önerir misin ? Şu an elimde bir tane var ama çekiniyorum kullanmak için :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sivilceli ve yağlı bir cilt için acnecinemide ürünlerini önerebilirim, eğer aşırı hassas bir cildin varsa maskeyi uygulama nasıl bir tepki vereceğini bilemem o yüzden kullanmalısın diyemem, benim cildime bir zararı olmadı bu maskenin ben kokusunda çikolatayı bulamadım:) cildim kuru ama bir zararı olmadı.

   Sil
 2. Bu maskeleri denemeyi çok istesemde cesaret edemiyorum. Yazından cesaret aldım daha ayrıntılı inceleyip
  bende alıcam:)

  Bize de bekleriz:) http://bazenar.blogspot.com

  YanıtlaSil