23 Eylül 2016 Cuma

KENZO'NUN AVON’A ÖZEL TASARLADIĞI YENİ PARFÜM: AVON LİFE

KENZO TAKADA’NIN AVON’A ÖZEL TASARLADIĞI YENİ PARFÜM SERİSİ


YARATICISININ HAYAT DOLU RUHUNU YANSITAN PARFÜM: “AVON LIFE”


Türkiye’nin bir numaralı parfüm markası Avon, kadınlara ve erkeklere en sofistike, yaratıcı ve etkileyici seçenekleri sunan parfüm serisini Kenzo Takada’nın özel tasarımı olan “Avon Life” ile zenginleştiriyor.

Avon ve dünyanın moda efsanelerinden Kenzo Takada, yeni bir parfüm serisinin tanıtımını gerçekleştirdi. Kenzo Takada tarafından tasarlanan “Avon Life”, yaratıcısının “Hayatı Güzel Yaşayın” felsefesini yansıtıyor. Parfümün başrol oyuncusu menekşe ise, Kenzo Takada’nın tasarımlarının ve kişiliğinin merkezinde yer alan sarsılmaz pozitif ruhu yakalama konusunda çok başarılı.Mısır ve Fransa’da yetişen menekşe yapraklarının tatlı ferahlığı

Menekşe içeriği, parfüme tatlı bir ferahlık katıyor. Mısır’da ve Fransa’nın Grasse kentinde yetiştirilen bu arzu nesnesi çiçek, özellikle sofistike bir aroma yağı damıtmak için kullanılan yaprakları nedeniyle büyük değer taşıyor. Kadın parfümünde beyaz çay üst notalarının enerji veren narenciye esintisi, süsen çiçeği alt notalarının zamanın ötesine uzanan sıcaklığını hissettiren çiçeksi temel ile birleşiyor. Erkek parfümünde ise karabiber üst notalarının sert baharatsı havası, Virginia sedir ağacı alt notalarından gelen sıcak ve odunsu taban ile buluşuyor.

Kenzo Takada: “Tüm kadınlar için yeni bir koleksiyon yapmak istedim”

Dünyanın en önde gelen tasarımcılardan Kenzo Takada, 1970 yılında Paris’te kurduğu kendi adını taşıyan lüks modaevi ile Paris’in ilk Japon lüks markası oldu. Doğu ve batının en iyi unsurlarını birleştiren yenilikçi tasarımlarıyla tanınan Kenzo Takada, Avon işbirliğine ilişkin şu görüşleri paylaştı:
“Avon’la birlikte çalışarak, dünyadaki tüm kadınların erişebileceği yeni bir koleksiyon oluşturmak istedim. Benim en büyük eğlencem, ilham verici yaratıcılığı güzel bir gerçekliğe dönüştürmektir. Avon ekibi ile işbirliğimiz, bunu hayata geçirmeme yardımcı oldu. Muhteşem parfüm tasarımcılarından oluşan bir ekiple çalışarak, ortak tutkumuz olan hayatı güzel yaşama yaklaşımını yansıtacak bir parfüm serisi oluşturduk. Doğal yaşamın pırıltısı ile dolup taşan bu parfümler güzelliğin ve olumlu yaklaşımın taşıyıcısı.”


Esen Mestan: “Avon Life ile yolculuğumuzun en heyecanlı anlarından birini yaşıyoruz”
Avon Tüketici Pazarlama Müdürü Esen Mestan ise “Kenzo Takada bu projeye kendine özgü tutkusunu, enerjisini ve vizyonunu kattı. Kenzo Takada’nın güzellik ve olumluluk içeren kişisel duruşu, Avon’un güzelliğe, iyimserliğe ve kadınların gücüne olan derin inancıyla birlikte yankılanma fırsatı buldu. Kenzo Takada, parfümlerin geliştirilmesi sürecinde imza kokuların kimyasından şişelerin tasarımına kadar her aşamada ekibimizle birebir ve yakın çalışma içerisinde oldu. İyilik ve güzelliğe yolculuğu simgeleyen yeni ürünlerimizi Avon ailesiyle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz” diye konuştu.

“Avon Life EDP Kadın” ve “Avon Life EDT Erkek” parfümleri, 16 Eylül itibariyle Avon kataloglarında yerini alacak. Kenzo Takada’nın özel tasarım parfümlerini 69,90 TL karşılığında satın almak için en yakın Avon temsilcisine ulaşmak yeterli.

Avon Life EDP Kadın hakkında
Neşeli ve enerjik bu feminen parfüm, zindelik ve aydınlık veren bir koku yaratmak için beyaz çay özü ile çiçeksi notalardan oluşan yumuşak katmanlar içeriyor. Başrol oyuncusu ise parfüme zarafet ve duruluk katan baş döndürücü menekşe. Hemen göze çarpmayan nilüfer ve sakura özlerinden oluşan notalarla dengelenerek sıcak ve duyusal bir finale ulaşan parfüm, yadsınamaz cazibesini gün boyu koruyor.

Üst notalar: Nilüfer, beyaz çay ve kırmızı elma
Orta notalar: Menekşe, beyaz şakayık, sakura özü
Alt notalar: Süsen, kehribar tohumları, paçuli

Avon Life EDT Erkek hakkında
Bu hem modern hem de maskülen koku, baharatlar ve aromatik kokuların rafine bir karışımını oluşturuyor. Menekşe, sardunya ve yıldız anasonun sıcak kalbine açılmadan önce karabiber ve ardıç ağacından oluşan çarpıcı üst notalarla kendini hissettiriyor. Zengin Virginia sedir ağacı alt notaları, tüm gün sürecek bir etki için parlak ve uzun süreli bir kapanış yapıyor.

Üst notalar: Karabiber, ardıç meyvesi, taze selvi
Orta notalar: Menekşe yaprakları, sardunya, yıldız anason
Alt notalar: Virginia sedir ağacı, misk, süsen kökü

AVON Hakkında: AVON 130 yıldır güzellik, yenilik, iyimserlik ve tüm bunların ötesinde kadınlar için çalışan dünyanın lider güzellik şirketlerinden biridir. AVON; AVON Color, ANEW, AVON Care, Skin-So-Soft ve Advance Techniques gibi sevilen ve takip edilen markalara sahiptir. AVON, ürünlerini dünya genelinde 6 milyon bağımsız AVON Satış Temsilcisi tarafından tüketicilere sunar. AVON ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi için avon

* Basın Bültenidir.

4 yorum:

  1. televizyonda reklamını gördüğümde çok ilgimi çekti bu parfüm, şişesi de çok şık

    YanıtlaSil
  2. Bloğumda ödüllü blog keşif etkinliği var beklerim sevgiler :)

    YanıtlaSil