19 Ocak 2019 Cumartesi

İpek Kirpikİpek Kirpik


Kadınlar için güzellik başkaları için değil özellikle kendileri için ve kendilerini iyi hissetmek adına yaptıkları yatırımların en başında gelmektedir. Güzelleşme uğruna yapılan çabalar giyim ürünlerinden kozmetik ürünlerine, bakım kremlerinden özel işlemlere kadar sayısız başlık altında sıralanabilir. Bir kadının kimliği dışarıya yansıttığı algının başarısı ile doğru orantılıdır. Bunun için sadece bedensel görünüm değil iletişimin kaynağı olan yüzün görünümü de büyük önem taşır. Jest ve mimikler ile iletişimi taçlandıran yüz, bedenin penceresidir adeta. Bu yüzden görünümü ve bakımı oldukça önemlidir. Yüze anlam katanlar ise kuşkusuz kaşlar ve gözlerdir. Anlamlı bakışların ve kadın cazibesini vurgulayan dokunuşların merkezi gözlerin muhteşem bakışlara sahip olması için sektörde sayısız seçenek bulunuyor. Bu sayede kadınlar çok küçük bedeller ödeyerek kendilerini iyi hissedecekleri bir görünüme kısa sürede kavuşuyorlar.


Güzelliğin aynası gözlere anlam katan dokunuşlar


Küçük dokunuşlar ile büyük farklar yaratmak için büyücü olmaya gerek yok. Özellikle yüz güzelliği için yeni uygulamaların gelişmesi kadınların üzerinde mucizevi etkilere vesile olan detayların artık gündelik hayatın ayrılmaz bir parçası haline gelmesini sağlıyor. İpek kirpik uygulamaları da bu detayların başında geliyor. Daha uzun, daha gösterişli ve volümlü kirpiklere sahip olmak artık hayal değil. Bu sayede gözlerine bir derinlik katan ve kadının en güzel aksesuarlarından bir olan kirpiklere her kadının sahip olmasını sağlayan tırnak butik ipek kirpik uygulaması konusunda da oldukça avantajlı. Doğal görünümden ödün vermeden istenilen etkiyi yaratma konusunda oldukça başarılı ipek kirpikler farklı yoğunluk seçeneklerine sahip olduğu için her beklentiyi karşılayabiliyor. Adı üstünde ipekten üretilen yumuşak bir malzeme olduğu için herhangi bir rahatsızlık yaratmayan bu uygulama doğal kirpiklere eklenerek kullanılıyor. Havuza, denize kısacası suya dayanıklı olması da uzun süre bozulmadan korunmasına olanak tanıyor.


Etkileyici bakışlara sahip olmak için ipek kirpik seçeneği


Müşterinin tercihine göre yoğunluğu düzenlenebilen ipek kirpik uygulamaları göz yapısına göre ayarlanabildiği için kesinlikle yapay bir görünüm oluşturmuyor. Kısa ve güçsüz kirpikleri gür, uzun ve bakımlı bir hale dönüştüren uygulama kısa sürede gerçekleştiği için işlem bittikten sonra mucizevi etkiyi anında yaşamaya başlayabilirsiniz. Fiyatları firmadan firmaya ve sezon durumlarına göre değişiklik gösterse de oldukça makul seviyelerde. Kişi aralıklı kontrol hizmetini aldığında bu fiyatlar değişiklik gösteriyor. Ara kontrol dökülen ya da karışan kirpiklerin düzeltilmesi anlamına geliyor. Bunu tercih etmeyenler ise tek seferlik uygulama tercihini kullanarak fiyat konusunda bütçesine uygun bir uygulama satın alabilirler.

*Basın Bültenidir.

4 yorum: