15 Şubat 2021 Pazartesi

Dr. Clinic Cilt Bakım Ürünleri Deneyimim


Herkese keyifli ve sağlıklı haftalar dilerim. Bugün cilt bakım rutinimde çok uzun zamandır kullandığım üç üründen bahsedeceğim. Dr. Clinic Collagen Intense Cream, Dr. Clinic Cilt Kusursuzlaştırıcı Leke Kremi ve Dr. Clinic Collagen Intense Serum.

Üç ürünü de bir arada kullanıyorum. Ekstra olarak C vitamini içerikli de krem kullanmam gerekiyor. Nemlendirici özellikli kremde kullanıyorum yanlarında, çünkü cildim kuru özellikte.
Dr. Clinic Collagen Intense Serum; kolajen içerikli bir serum. Kullandığım üç ürünün içeriğinde de kolajen bulunuyor. Kolajen bildiğiniz gibi cilde iyi gelen bir madde ve son yıllarda oldukça sık duymaya başladığımız bir madde.

Yaşımız ilerledikçe sarkma ve yaşlanma nedeni ile kırışmalar oluşuyor. Kolajen ise bunlara karşı savaşan, cildi yaşlanma etkilerinden koruyan bir madde. 

İçerisindeki özel aktifler Vegan Hyalüronik Asit ve ekstra Kollajen sayesinde cildi canlandırıcı etkide, dokusuna nemlilik kazandırarak ekstra sıkılaştırıcı özellikte bir serum. Tüm cilt tiplerine uygun bir ürün. Temiz cildime dairesel hareketler ile uyguluyorum. Günlük olarak uyguluyorum. Cilt sıkılığı ve sarkmalarda etkili bir serum.
Dr. Clinic Collagen Intense Cream (Botox);  içeriği Dr. Clinic Collagen Intense Serum ile aynı. Günlük olarak uyguluyorum bu kremi de. Cildi sıkılaştırıcı etkili. Kokusuna da bayılıyorum bu arada :) kıvamı çok kremimsi değil biraz daha akışkan bir yapıya sahip. Dairesel hareketlerle yüzüme uyguluyorum. Yaşlanma belirtileri ile savaşan bir ürün. Dr. Clinic Cilt Kusurlaştırıcı Leke Kremi; doğuştan olmayan cilt lekelerini hücre yenilerek tedavi etme özelliğine sahip leke kremi, tende renk uyuşmazlığını giderici özellikte ve tedbir (oluşum engelleme) özelliği bulunduruyor. İçerisindeki özel aktifler “Kollajen ve Vegan Hyalüronik Asit” sayesinde cildin yenilenmesini sağlıyor ve nemlendiriyor.  Daha canlı ve kusursuz bir cilt için içeriğinde lipozomlanmış C vitamini bulunduruyor. Cilt tonunu eşitlerken aydınlatıcı etki gösterici etkide. Dr.Clinic çalışmaları ile özel olarak üretilen bu ürün siyah nokta oluşumunu engelliyor. Tüm cilt tipleri için uygun bir ürün. Ben aydınlatıcı özelliğini çok beğendim, cilt rengimi eşitledi. Temiz cildime günlük olarak dairesel hareketlerle uyguladım. 

Dr. Clinic ürünlerinin %100 Vegan olması en güzel ve önemli özelliklerinden. Bu özelliğini de çok sevdim. Tavsiye edeceğim cilt bakımı ürünleri, incelemek isterseniz linkten https://www.drclinic.com.tr/  bu ürünlere ulaşabilirsiniz. 


 
1 yorum: