4 Mayıs 2012 Cuma

Kiehl's Rare Eart Deep Pore Cleansing Masque Deneyimim


Kiehl's Rare Eart Deep Pore Cleansing Masque '(Amazon Beyaz kili ile gözenekleri küçültmek için derinlemesine temizlediği yazıyor ürünün üzerinde)'yi denedim.İçinde Amazon Beyaz kili varmış,içeriğini okuduğumda gördüm.Maskenin kapağını açınca şaşırdım çünkü gri renkte,o kadar yüz maskesi kullanmış biri olarak genelde soyulan yada killi veyaz beyazlaşan maskeler kullandım sanırım ilk defa bu rengi görünce bej-gri arası biraz şaşırdım.Normal maskelerden farklı birşekilde uygulanıyor bu ürün,ben iki kez kullandım.Cildime herhangi bir alerjik zarar vermemesinin yanı sıra farklı bir ışıltı bıraktı yüzümde. Nemli cildime (yüzümü biraz  ıslatıp) maskeyi uygulayıp 10 dakika bekledim.Sonrasında ılık ıslak,temiz bir havluyla yüzümde hafif vuruşlarla yüzümü kuruladım.Burnumada uyguladım özellikle burnumdaki siyah noktalar acısından faydalı oldu hemde dedığım gibi iki kez kullandım,ikinci defa sonrasında cildim ışıl ışıl,yumuşacık sanki Kleopatra'nın kullandığı çamur varmış onu sürmüşüm gibi hissettim:)
Ayrıca kullandığım ürünün ekolojik bir ürün olduğunuda belirtmem lazım,ekolojik olmayan doğaya zararlı ürünleri tercih etmiyorum.Turkuaz blogunun hediye çekilişine katılmamdaki en büyük etken L'oreal firmasının,'Dünyayı korumak ve daha yaşanılır bir hale getirmek için ne yaptığımızı ' sorması oldu.Verdiğim cevaplarlada bana bu güzel hediyeyi uygun görmüşler.Bilinçli bir marka olarak Dünya Gününe dikkat çekmeleri,destek olmaları ayrıca çok hoş ve güzel bir davranış.Kiehl's Rare Eart Deep Pore Cleansing Masque ambalajlarının üzerinde 'Dünyayı Sev' etiketi yapıstırmıslar.Kiehl's Rare Eart Deep Pore Cleansing Masque  satısları dünya üzerindeki temiz su kaynaklarını korumak ve çoğaltmak amacıyla kurulan Wateer Keeper Alliance'a bağışlanıyormuş.
L'oreal  Türkiye Ekibine ve blogundan bu hediyeyi kazandığım Turkuaz 'a buradan böyle güzel ve çevremiz,dünyamız için bilinçli etkinlikler yaptıkları için teşekkür ederim.
Biricit kendini Kleopatra gibi hissediyor ve herkesin çevre konusunda bilinçlenmesini istiyor

8 yorum:

 1. Buna benzer vücut peelingi kullanmıştım ve memnun kalmıştım. Dur sana sıcağı sıcağına çok basit bir yöntem daha söyleyeyim bugün yaptım ilk kez çok doğal çok kolay çok iyi sonuç verdi yarım salatalığın suyunu sık, aynı ölçüde pişmemiş süt ile karıştır (Salatalık suyu ve süt aynı miktarda) çalkala temizlediğin yüzüne pamukla tonik gibi sür. Muhteşem temizliyor pırıl pırıl oluyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Salatalıkta cok faydalı canım cılde kabuğunu bıle soyup yuzumde uygularım,senın tarıfınıde deneyeceğım tatlım tesekkur ederım:)doğal seylere cok meraklıyım ben bıldığın gıbı değıl:)

   Sil
 2. Bilgilendirmen için teşekkür ederim canım . Satış gelirinin temiz su kaynaklarını korumak için bağışlanması da çok güzel . Sevgiler.

  YanıtlaSil
 3. Kiehl's'in ürünlerinin başarılı olduğunu söylüyorlar canım, ben de sadece 1 ürününü denedim.

  YanıtlaSil
 4. bence cok basarılı canım denedım guzeldı halada kullanıyorum herhangi bir yan etkısını gormedım

  YanıtlaSil
 5. güzel bir maskeye benziyor, bende Kiehl'sin leke serumunu kullanmıştım. çok başarılıydı ;)

  YanıtlaSil