8 Haziran 2016 Çarşamba

Physiogel Calming Relief Hypoallergenic Yüz Kremi ve LosyonPhysiogel Calming Relief Hypoallergenic Yüz Kremi ve Losyon ilk kez uyguladığım ürünlerden. Yüz bakımımda kullandığım bu iki ürüne değinmek istedim bu yazımda. İki ay civarındadır cildime uyguluyorum yüz kremim bitti, losyonum ise henüz bitmedi. Physiogel Calming Relief Hypoallergenic Yüz Kremi ve Losyon kuru ve çok kuru hassas ciltler için uygulanabiliyor.


Physiogel CR Calming Relief A.I Body Lotion 400 ml - Nemlendirici Vücut Losyonu; Hassas Kuru ve Atopik Ciltler İçin Nemlendirici ve Yatıştırıcı Vücut losyonu. 

Physiogel CR Calming Relief A.I Body Lotion Nemlendirici Vücut Losyonu, PEA kompleksi içeriyor. PEA sayesinde ciltteki çevresel faktörlere bağlı tahriş, kızarıklık ve kaşıntıyı gidermeye yardımcı oluyor. PEA ayrıca cildi, cildin yaşlanması süreci ile ilişkilendiren serbest radikallere karşı koruyor, koruyucu, parfüm ve renklendirici içermiyor.

Kuru, hassas ve atopik ciltleri nemlendirmek ve yatıştırmak için formüle edilmiş, hipoallerjenik losyon ve cilt bariyerinin onarılmasında yararlı özelliği bulunuyor. Yumuşaklık, elastikiyet, nemlendirme sağlıyor. Physiogel Calming Relief Hypoallergenic Yüz Kremini sabah ve akşamları uyguladım. Hemen emilim sağladı cildim tarafından, yüz kremini daha çok beğendim. Vücut ve Yüz losyonu ise birkaç dakika içinde emilim sağlıyor ve losyon şeklinde bir ürün. Nemlendirme açısından ikisi de gayet iyi geldi cildime. Cildimi rahatlatıp, kurulaşmasını gidermelerini sevdim.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder