19 Ekim 2017 Perşembe

Cadılar Bayramı Makyajı Kedi KızHerkese güzel bir gün diliyorum. Malum yakın bir zamanda Cadılar Bayramı olacak, etkinlikler,  partilerle dolu günler yaşayacaksınız. Bu yazımda size ilham olması için; cadılar bayramında veya herhangi bir partide de kullanabileceğiniz bir makyajı paylaşmak istedim. Profesyonel olarak amatör bir insan olduğum için bu yazım da amatörce yaptığım ve ilk defa denediğim bir makyaj yer alıyor. Hatalarım varsa şimdiden affola :) Yaparken çok eğlendim kendi açımdan :)) Bir kaç saatte olsa kafamı dağıttım. Belki de sizlere bir ilham verebilmek niyetim, bıkmadık mı sıradanlıktan, herşey aynı aynı biraz da değişiklik olsun hayatımızda.
Cadılar bayramı kedi kız makyajımda kullandığım ürünlere gelecek olursam: Huncalife Fondoten, Huncalife Pudra, Kryolan Ruj, Essence Göz Farı, Amway Göz Kalemi siyah, Lcn Göz Kalemi siyah, Flormar Allık, Huncalife Rimel ve Huncalife Allık Fırçası.


Huncalife fondoteni eşit olarak cildime uyguladım, sonrasında Huncalife pudrayı yüzüme uyguladım. Amway göz kalemi ile gözümü belirginleştirdim, ve çerçeve yapmaya çalıştım. Bir kaç kat uyguladım oldukça sert görünmesini istedim. Göz farımı da siyaha yakın bir renk seçtim. Gözümün içine alt kısmada yine koyu bir şekilde Lcn göz kalemini uyguladım, aynı zamanda dudaklarıma da bu kalemi uyguladım ve Kryolan koyu kiremit koyu kahve tonundaki rujumu uyguladım.  Huncalife rimelimi kirpiklerime sürdüm ve Flormar allığımı da elmacık kemiklerime uyguladım, pembemsi bir kıvam elde edene kadar. Lcn göz kalemi ile kedi bıyıkları yapmaya çalıştım.  
Benim için eğlenceli bir makyaj oldu. 

Güzelliğinize ve neşenize ilham olması dileğimle..

4 yorum: