24 Haziran 2018 Pazar

Zehrayla Yaza Merhaba Blogger Daveti SponsorlarıHerkese mutlu günler dilerim. Zehrayla Yaza Merhaba Blogger Daveti'ne sponsor olan değerli markalara bu yazımda değineceğim. Dermokil; siyah maske, el kremi, diş macunu ve kil maskesi ile bizimleydi.Molped özel gün ürünleri ile bizimleydi, günlük kullanıma uygun pedleri ile de tanıştık.Splat; diş macunlarını severek kullandığım bir marka diş çalkalama sularını ise yeni deniyorum, ferahlatıcı etkisini çok beğendim.Renkli Sipariş; bizlere özel masa örtüleri göndermiş benimkisi pembe renk ve işleme detaylıydı, çok beğendim.
Mineaderm cilt bakımı ürünleri ile yeni tanışıyorum, şu an kullandığım ürün bitince hemen deneyeceğim, güneş kremlerini de meraktayım. Cilt bakımı ürünlerine özel bir ilgim var, bu markayı da çok merak ettim.
Mamacım markası; La Roche Posay termal su sprey ile bizimleydi.Yeni deneyeceğim bir şampuan markası; Naturalse şampuanı ile ilk defa tanışıyorum, tester ürünleri ile aramızda oldular.


Tresan Sarımsak içerikli şampuanları ile bizimleydi.


Herbaderm cilt beyazlaştırıcı krem ve göz altı kremi ile bizimleydi.

High Genic temizlik ürünleri ile bizimleydi.

Prozinc şampuanları ile bizimleydi. Ben daha öncede Prozinc ürünlerini kullanmıştım, yaz serisi harika kesinlikle tavsiye ederim, yaz için şampuan ve saç spreylerini mutlaka kullanın.

Lilyum Sabun markası renkli renkli sabunları ile bizimleydi.


Farmax gıda takviyeleri ile bizimleydi. Çörek otu yağı tabletlerini meraktayım. Sadece eczanelerde satılıyor, hamileler için uygun değil bu arada belirteyim.


Ziaja daha önce kullandığım bir marka, keçi sütü içerikli kremleri bulunuyor gerçekten harika cilt bakım ürünleri bulunuyor, cilt bakım toniklerini meraktayım.


L'Rouge markası hem cilt bakımı hem de kozmetik&makyaj ürünleri ile bizimleydi özellikle allığa bayıldım.


D&A (Doğal Ambar) Şampuan ilk defa kullanacağım markalardan birisi, deneyimlerim blogumda yer alacak kullanmaya başladım ürünlerini.

Catalyn Soğuk Etkili Losyon; kas ağrıları için soğuk etki ile ağrıyı azaltmaya yönelik bir ürün. İlk defa tanıştım ama oldukça faydalı bulduğum bir ürün.  


Otacı Bitki Özlü Şampuan; severek kullandığım bir saç bakım ürünü. Tavsiye edeceğim bir saç bakım markası.

Deonat koltuk altı roll-on deodorantları ile Naturey Organik bizimleydi. Alüminyum,alkol,parfum ve diğer zararlı maddeler içermeyen dogal deodorant arayisindaysaniz natureyorganik.com sitesinden sipariş verebilirsiniz.Revox boyalı saçlar için saç bakım şampuanları ile bizimleydi.


Yves Rocher çok sevdiğim markalardan birisi; hem ürünlerinin içeriği hem de faydalı olması açısından beğeniyorum. Hangi ürünlerini kullansam başarılı buluyorum. Özellikle de şampuanlarını bu ürünlerini de daha önce kullanmıştım ve bayılmıştım.

1453 Osmanlı kahveleri ve çikolatalarıyla bizimleydi, ilk kez denedim ama başarılı bulduğumu söyleyebilirim. Türk kahveleri gayet lezzetli, yenilebilir fincanlarda onlara ait. Franchise Market dergileri de kahve keyfime eslik etti.


Kapulus Coffee Bags sallama filtre kahveleri ile ilk kez tanıştım. Başarılı bulduğum, lezzetli bir ürün. Oldukça da pratik.

Hc Care'in sevdiğim iki ürünü de bizimleydi. Makyaj Temizleme Suları ve şampuanları harika kesinlikle tavsiye edeceğim ürünlerden. Ovex ürünleri de favorilerim arasında yer alıyor, mükemmel bir saç bakımı ürünü.


Zehrayla Yaza Merhaba Blogger Daveti'ne sponsor olan firmalara ve Zehra'ya bu güzel daveti için çok teşekkür ederim. Sponsorların detaylarını linklerden inceleyebilirsiniz.


Dogal Ambar  https://www.instagram.com/dogalambarcom/
Ziaje https://www.instagram.com/ziajaturkiye/
Splat https://www.instagram.com/splat_turkiye/
Highgenic https://www.instagram.com/highgenic/
Tresan https://www.instagram.com/tresantr
Lilyum Sabun https://www.instagram.com/lilyum_sabun/
Herbaderm https://www.instagram.com/herbaderm/
Mamacim https://www.instagram.com/mamacim/
Kapulus Kahve https://kapulus.com/
Renklisiparis https://www.instagram.com/renklisipariscom/
Molped https://www.instagram.com/molped/
Otacı http://www.otaci.com/
Naturalsetr https://www.instagram.com/naturalsetr/
Revox https://www.instagram.com/revoxlaboratories/
Megalux/Catalyn  https://www.instagram.com/catalynlaboratories/
Lrouge https://www.instagram.com/lrougeilkadim/
Naturey Organik https://www.instagram.com/natureyorganik/
1453osmanli https://www.instagram.com/1453osmanlicom/
Yves Rocher https://www.instagram.com/yvesrocherturkiye/
Garaj Kitap https://www.instagram.com/garajkitaplar/
Mineaderm https://www.instagram.com/mineaderm/
Hccare https://www.instagram.com/hccare/
Dermokil https://www.instagram.com/dermokil_kozmetik/
Naturmax Gıda Takviyeleri https://www.instagram.com/naturmax_gida_takviyeleri/
Prozinc https://www.instagram.com/prozincturkiye/
6 yorum: