12 Haziran 2018 Salı

Cecile Beauty Box Ürünleri DeneyimimCecile ürünlerini severek kullanan biri olarak Beauty in Box güzellik kutularına bayıldığımı söylebilirim. Pembedunyam'ın düzenlediği etkinlikte tanışma fırsatı buldum bu güzel ürünlerle. Color Pop up Butterfly Effect kontur ve aydınlatıcı paletlerine ise aşık olduğumu söyleyebilirim, hem paketinin sevimliliği hem de renklerinin harikalığına bayıldım.


Mat Lip rujları ise harika bir tona sahip bendeki matte velvet 01 no. Açık kahverengi bir tona sahip, makyajımın doğal durduğunu düşünüyorum.

Cildimde uygulama sonrası makyajım bu şekilde oldu.


No Transfer Fondotenleri ise fondotenim şu an bitmişken imdadıma koştu diyebilirim. Kontür ve aydınlatıcı paletlerine bayıldığımı söyleyebilirim, hem simli hem aydınlık bir görünüm sağlıyorlar, allık ve göz farı olarakta uygulanabilir bence.


Daha önce ojelerini, deodorant, parfüm ve rujlarını kullandığım Cecile'nin yeni çıkan bu ürünleri de gerçekten çok iddialı ve başarılı olmuş. Yeni ürünleri ile beni tanıştırdıkları için Cecile'e çok teşekkür ediyorum.6 yorum:

 1. Güle güle kullan canim ♡♡♡

  YanıtlaSil
 2. Palette ne zamandır gözüm var ama hala deneme fırsatı bulamadım 🙁

  YanıtlaSil
 3. I love your post and your blog. I just followed you. Please check my blog and will be nice to follow back to support each other. :)

  https://minnieart.blogspot.com

  YanıtlaSil