23 Ocak 2020 Perşembe

New Well Bio-Herbal Hacim Veren Maskara Deneyimim


Herkese güzel haberler aldığımız, keyifli günler diliyorum. Bugün sizlere New Well markasının yeni lansmanını yaptığı maskaralarından bahsedeceğim. Televizyonda eminim yeni reklamlarını görmüşsünüzdür.  New Well Bio Herbal Hacim Veren Maskara'nın en önemli özelliği yedi önemli yağ içermesi. İçeriğindeki bu yedi yağ ile kirpikleri beslemesi, güçlendirmesi ve hacim vererek dolgun kirpiklere sahip olmanızı sağlıyor.


Ben uyguladım ve hacim vermesinden oldukça memnun kaldım. 
Herhangi bir alerji yapmadı, New Well Bio Herbal Hacim Veren Maskara'nın içeriğini de beğendim. Benim uygulamam sonrası kirpiklerimde duruşu bu şekilde oldu; Bir diğer beğendiğim özelliği ise benim sevdiğim tarzdaki fırça ve kıl yapısına sahip olması. İnce, kısa kıl yapılı rimelleri daha çok seviyorum, kirpikleri tek tek, daha kolay ayırıyor ve kullanım kolaylığı sağlıyor. 

New Well Bio Herbal Hacim Veren Maskara'nın İçeriği:

Bio-herbal maskaranın içeriğinde; avokado yağı, tatlı badem yağı, macadamia yağı, argan yağı, kızıl yonca extractı, e vitamini ve keratin bulunuyor.  

New Well maskara, içeriğinde bulunan yağlar, vitaminler, proteinler ve extractlar ile kirpikler için yoğun bir bakım sağlıyor. Avakado yağı; kirpik diplerini besliyor, yıpranmış kirpiklere iyi gelen bir yağ. Tatlı badem yağı; kirpikleri nemlendiriyor. Eskiden uzun süre badem yağını kirpiklerime sürüp bakım yapardım. Gece yatmadan sürerdim çok faydalı kirpikleri uzatıcı etkisi var. Bu maskaranın içeriğinde görmek beni mutlu etti açıkçası:) New Well Bio Herbal Hacim Veren Maskara'nın  içeriğinde bulunan Macadamia yağı; antitoksidan özelliğe sahip. Kimyasallara, güneşe karşı kirpikleri koruyor. 

Argan yağı; kıl köklerini besleyip onarıyor, kirpiklerin daha canlı görünmesini sağlıyor. Kızıl yonca extratı kıl köklerini besliyor.  Kıl köklerine bakım yapıyor, vitamin desteği sağlıyor. Kirpiklerin sağlıklı olmasını sağlıyor.  E vitamini; saç ve cilt için çok faydalı ve nemlendiricilik sağlayan bir vitamindir.  Kıl için gerekli olan sebum üretimini arttırır. Yeni kıl üretimi de artmış olur.  Yeni kirpik oluşumunu da destekler. Keratin; kirpiklerin daha canlı görünmesini sağlar.  Daha sağlıklı ve parlak bir görünüm sağlar. 
İçeriğinde bulunan bu maddeler ile yeni lansmanı yapılan New Well Bio-Herbal Hacim Veren Maskara'yı inceleyip satın alabilirsiniz. Ben memnun kaldım bu üründen beklediğimi verdi. Tavsiye edeceğim, makyajınızda kullanabileceğiniz bir maskara. New Well yeni maskarası ile çok güzel bir ürün tasarlamış. Başka bir makyajla ilgili yazımda görüşmek üzere, mutlu günler..


2 yorum:

  1. bence tek tek ayırması ve yapıştırmaması iyi.. belirginleştirdi de baya kirpiklerimi..

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. bende beğendim, bu fırca yapısı ve içeriği gerçekten çok iyi tasarlanmış.

      Sil