27 Nisan 2020 Pazartesi

Dr. Köpük Çok Amaçlı Temizleme Köpüğü DeneyimimHerkese güzel haberler aldığımız günler diliyorum. Coronavirüsle mücadele ettiğimiz bugünlerde hem kendi hijyenimize hem de evimizin hijyenine ve temizliğine daha da önem verdiğimiz günlerden geçiyoruz. Dr. Köpük Çok Amaçlı Temizleme Köpüğü yeni kullanmaya başladım. Instagram hesabımı takip edenler bilirler, paylaşımlarımda da bahsetmiştim. Ben mutfağımda kullanıyorum bu pratik ürünü. Kullanması oldukça kolay ve çok etkili bir temizlik ürünü. Farklı kullanım alanlarıda var ama ben mutfağımda ocağımda kullanmaya başladım. 

Dr. Köpük Çok Amaçlı Temizleme Köpüğünü çalkalayıp, uygulayacağınız yüzeye sıkıp biraz bekletip nemli bir bezle siliyorsunuz. Ben ocağımdaki uygulamamda çok beğendim bu ürünü. Çok pratik buldum, özellikle çalışanlar için hiç vakit kaybetmeden temizlik sağlayan bir ürün.
Evinizde, ofisinizde, araçlarınızda hemen hemen her yerde, su değdirilebilen her yüzeyde bu ürünü pratik bir şekilde uygulayıp kullanabiliyorsunuz. Tavsiye edeceğim bir ürün, ürünlerine daha detaylı bakmak isterseniz Dr. Köpük'ü instagram sayfasından da inceleyebilirsiniz. Satın almak için online sitelerinden https://www.doktorkopuk.com/ satın alabilirsiniz. Herkese mutlu günler dilerim.
4 yorum:

  1. Birkaç kişide daha görüp dikkatimi çekmişti. Hesaplarını inceleyeceğim.Kalemine sağlık.

    YanıtlaSil
  2. İçeriği incelemek gerek bir bakacağım sayfasına. Temizlik gibisi yok ;)

    YanıtlaSil