5 Ekim 2020 Pazartesi

Eskitadında.com Doğal Ürünler Alışverişim


Herkese güzel haberler aldığımız, sağlıklı haftalar diliyorum. Organik doğal ve sağlıklı ürünleri son zamanlarda daha çok tercih eder olduk. Bulunduğumuz dönem itibariyle; bağışıklık sistemimi güçlendirici, kimyasal içermeyen, doğal gıdalara önem veriyorum. Eskitadında.com sitesini yeni keşfettim. Dün siparişimi oluşturdum, bugün siparişim ulaştı. Çok hızlı bir şekilde gönderim sağlıyorlar. Paketimi özenle hazırlamışlar, hepsi korunaklı şekilde, kırılmadan, bozulmadan ulaştı. Sorun yaşamadığım sitelerden birisi diyebilirim. Siparişim kuryeye teslim edildiğinde de mail üzerinden bilgilendirildim. 
Eskitadında.com dan yaptığım alışverişimin detaylarına gelecek olursam; tarhana, yerli kuru fasulye, yerli pirinç, keçi boynuzu pekmezi, örgü peynir, çilek reçeli, portakal kabuğu reçeli, yerli muz, keçi kefiri, yerli sarımsak, domates salçası, tatlı kıl sivri biber, soğan ve zeytinyağı aldım. Daha detaylı olarak tariflerimle sizlerle birlikte olacağım paylaşımlarımda. Doğal ve yerel üretim yapan bir marka olan Eskitadında sitesi; benim gibi sağlıklı beslenmeyi seçenler için hazırlanmış bir site. 

Artizan; mutfakta doğallığın öne çıktığı, tohumdan başlayıp tabağımıza kadar gelen lezzetlerin en doğal hallerini koruyan bir kültür. Yani kısacası doğallığı bozulmamış yiyecekler yemek isteyen, sağlıklı ve içinde kimyasal madde içermeyen yiyecekler tüketmeyi, doğal, organik, gerçek ürünleri tüketmek isteyen herkes Eskitadında sitesini inceleyip, doğal ürünlerini inceleyebilir, sitelerinden kolayca satın alabilirsiniz. 


Yerli muzlarını bugün ara öğünümde denedim bu arada tadına bayıldığımı söyleyebilirim. Anamur'da organik sertifikalı olarak yetiştirilen mis kokulu yerli muzları dalından toplanıp gönderiyorlar. O kadar taze ki rengi yeşildi. Olgunlaşmaları için oda sıcaklığında bekleteceğim. Pratik ve organik tariflerimde görüşmek üzere.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder