22 Mayıs 2022 Pazar

Gülersin Bana Biliyorum


Mektuplar sana çok olacak, sensiz gecelerde, öyle görünüyor cancağızım.. Sen iyi ol da.. Varsın bu yazdıklarımı sonradan gör.. Yine özledim, yine anlatacaklarım var sana. 'Ne olaylar ne olaylar ay ben şok' deyişlerim geliyor aklıma, insan bi yandan ağlarken bi yandan güler mi? Sen çok gülersin biliyorum bana :) Ben de sana gülerim biliyorsun..

Yazarken yine ağlıyorum, yaw asıl benim güçlü olmam lazım ya.. Neyse boş ver bunları bak aklıma ne geldi gece gece.. En son konuşmuştuk demiştim ya yeni bir diziye başladım, adı 'Sky Rojo' diye, 'konusu ne? bende bakarım' demiştin. Konusunu söylediğimde attığın o kahkaha hala kulağımda, nasıl gülmüştün.. O güzel gülmen aklımda en son kalan şey sanırım. Seni gülmelerinle, güzel anılarımızla ve beni sevmenle(bilirsin beni pek kimse sevmez) hatırlıyorum ben. Bu arada arkadaşlarınla pay edemiyoruz seni 'hayır diyorum, o en çok beni sever' paylaşılmıyorsun demek ki hepimizde güzel izlerin var, güzel gülüşlü dostum..

Pazartesi büyük gün çok güzel haberler alacakmışız. Biliyorum bence de güzel haberler alacağız ve ne yapacağız hemen bi kahve içeceğiz. Geçen aklıma ne geldi biz 'bi kahve' isminde bir cafe mi açsak kız? Bunu bi düşün derim ben.. Öpüyorum canım benim yüreğinden.. bir de en sevdiğin şarkıyı buraya ekliyorum. Sibel Alaş'ın bu şarkısını sende bende çok severiz.

 https://www.youtube.com/watch?v=ThufvaUVi1Q

Hadi dinle güzel şeyler olacak.. Yağmur bulutu unutmaz, ben de seni unutmam kardeşim, dostum..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder