25 Eylül 2013 Çarşamba

Doa Kozmetik Sonbahar İndirimi‏


30 Eylül 2013 saat 24.00 a kadar sürecek bir indirim başladı. Sonrasında kül kedisi olsanız nafile. Zaten külkedisi sadece masallarda olur. Hoş gerçek ile sanrının o kadar iç içe girdiği bir çağın çocuklarıyız ki ne gerçek ne masal anlamak neredeyse imkansız hale geldi. Hayat bizlere acıklı yeşilçam senaryoları tadında günler dayatsa da, yılmak yok sevgili tüketici.

Yeni ürünler ve sosyal sorumluluk çalışmaları için kolları sıvadık, ancak bu çalışmalar için Benjamin Franklinin lanet yüzüne bakmak gerekiyor. Çünkü uluslararası piyasalarda hala tek geçer akçedir kendisi. Bir çok yeni ürün için hammadde alımı yapmamız lazım o yüzden bu indirim dönemindeki ciromuz, ürünleri yapma hızımızı belirleyecek. Sevgili tüketici daha iyi hizmet ve çok daha nitelikli yeni ürünler için seni eşe dosta haber vermeye davet ediyoruz. Haber vermezseniz baattin kanka köşe başında pıçağıyla sizi bekliyor.

Siz değerli müşterilerimize, çözüm ortaklarımıza, tedarikçilerimize, dünyanın dört bir yanında tarımsal faaliyette bulunan hammaddelerimizi üreten üreticilere, genel olarak bütün insanlık ailesine ve gezegende yaşamsal faaliyet gösteren bütün canlılara, özellikle Benjamin Farankline hasretle duyururuz...
-- 

*Basın Bültenidir.Ya da öyle bir şey.:)

4 yorum: