12 Eylül 2013 Perşembe

White Objective İkili Bakım Güneş Gider İzi Kalır


White Objective Fluid: Leke sorunu yaşayan ciltler için UV koruması sağlayan aydınlatıcı, akışkan dokulu bakım ürünü. İçerdiği W.O.® kompleksi sayesinde kahverengi lekelerin giderilmesine ve yeniden belirmelerinin engellenmesine yardımcı olur. Anti UVA ve UVB filtreleri (SPF 25 – UVA 12) cildi güneş ışınlarına karşı korur. Cildin daha aydınlık ve pürüzsüz bir hale gelmesine destek olur.
Yüksek toleransa sahiptir. Önceden temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine ya da doğrudan kahverengi lekeler üzerine uygulanabilir.

Tavsiye edilen tüketici satış fiyatı : 30 ml 109,50 TL

White Objective Serum: Leke sorunu yaşayan ciltler için leke gidermeye yardımcı gece bakım serumu. İçerdiği W.O.® kompleksi sayesinde kahverengi lekelerin yok olmasına ve yeniden belirmelerinin engellenmesine destek olur. İçerdiği glikolik asit peeling etkisi yaratır ve askorbil glukosit kahverengi lekelerin yoğunluğunun azaltılmasına yardımcı olur. Canlandırıcı jel yapısına sahiptir ve cildin pürüzsüz hale gelmesine destek olur.
Ambalajda bulunan C Vitamini ampulü kırılarak ürün içerisine karıştırılır ve uygulamaya hazır hale getirilir. Önceden temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine ya da doğrudan kahverengi lekeler üzerine uygulanabilir.

Tavsiye edilen tüketici satış fiyatı : 30 ml 109,50 TL

*Basın Bültenidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder