30 Haziran 2014 Pazartesi

Kyana Argan Herboria Max Yağı-Şampuan ve Osmo Effects Wonder Sprey Maske


Kyana Argan Yağı-Şampuan ve Osmo Effects Wonder Sprey Maskeyi saçlarıma; üç ürünü de bir arada uyguladım. Kyana şampuanla saclarımı yıkadım, argan yağını ıslakken  uçlarına uyguladım. Saçlarım kuruyken de Cosmo Effects Sprey Maskeyi uyguladım. 

Kyana Herboria Max Argan Yağını saçlarımın uclarına saclarımı yıkayıp ıslaklığını aldıktan sonra uyguladım. Saçlarımın uclarına cok iyi geldi, cok guzel bir argan yağı sac kırıklarının gorunumunde azalma meydana getiriyor. Doğal antitoksidanlar ve E vitamini içeriyor. 


Osmo Effects Saç Spreyi Maskesi; saçları koruyup elektiriklenmeyi önlüyor, minik bir sisesi var, basmalı sprey seklindeki mekanizması kullanım rahatlığı sağlıyor, aynı zamanda da durulamıyorsunuz, saçların uclarındaki kırıklara iyi gelen bir saç maskesi. Saçlarım kuruyken uclarına uyguladım. Keratin içeren bir ürün.

Kyana Argan Herboria Max Şampuanı yaklasık 3 hafta civarında uyguladım, saçlarımı iyice kopurterek sonrada iyice duruladım. Argan yağı icerikli bir sampuan sacımda herhangi bir kasıntı yapmadı, uzun sureli kullanımda canlandırma ve parlaklastırma etkileri mevcut olan bir şampuan. 2 yorum: