10 Mart 2015 Salı

Note Cosmetics Liminous Mousturizing Fondoten SPF15 02 No


Note Cosmetics ürünleri bildiğiniz gibi Türkiye'de yeni sayılır ve bir çok ürününü de ilk kez denediğim, yeni tanıştığım markalardan birisi. Note Cosmetics Liminous Mousturizing Fondoten SPF15 ile de yeni tanıştım, birkaç haftadır makyajımda uyguluyorum. Çok az miktarda alıp, yüzünüze ve boyun bölgenize dağıtarak uyguluyorsunuz.
Note Cosmetics Liminous Mousturizing Fondoten SPF15 02 nosu naturel beige, bej ve ten rengine yakın bir rengi var.  

Ürünün özelliklerine bakarsak içeriğinde tatlı badem yağı barındıran macadamia yağı içeriyor ve cildin nemlendirilmesini sağlıyor. Bütün gün kalıcı özelliğe sahip, cildinizde normal ve doğal bir duruşu var. Bu açılardan memnun olduğum bir fondoten oldu. 

Cildi nemlendirirken kırışıklıklara karşı da hassasiyeti azaltmaya yardımcı olan, nem dengesini sağlayan bir fondoten, içeriği oldukça hoşuma gitti. Ve en güzel özelliği paraben içermemiş olması. Dermotolojik olarak test edilmiş ve özellikle kuru ciltleri olanlara önerebileceğim bir yapıda olan bir fondoten.  Kapatıcı etkisi gerçekten çok güzel, ışıltılı ve doğal bir cilt rengi sağlıyor. Bu fondoten yaseminkokuluevent ta hediye edilmişti, Note Cosmetics'e bu güzel ürünleri ile beni tanıstırdıkları ve blogger bulusmama destekleri için teşekkür ederim :)
Duruşu bu şekilde;


Biricit Note Cosmetics ürünlerini denemeye devam edecek:)
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder