8 Kasım 2015 Pazar

Forestanbul'dan Biricit Geçti :)


Geçtiğimiz cumartesi günü Forestanbul'un daveti ile Kemerburgaz'da bulunan Forestanbul Macera ve Eğlence Parkındaydım. Bol fotoğraflı bir yazı sizleri bekliyor :) Doğa ile iç içe, hem huzurlu hem de adrenalin dolu, çok eğlenceli bir gün geçirdim. Bizleri dörtdörtlük bir kahvaltı ile karşıladılar. Kahvaltı sonrasında ise; Forestanbul'un içini gezdik, Belgrad Ormanı'nın içinde ağaçlarla dolu hafta sonları sevdiklerinizle bir arada olabileceğiniz bir yer. Doğum günü kutlamaları bile yapılabiliyormuş. Toplantı salonları da mevcut. Özellikle kurumsal firmaların ilgi odağı olan bir yer.  Yüksek ip  parkurunda yürümeye çalıştık:) Çok eğlenceli, adrenalin dolu bir gündü. Yüksek ip parkurunda yürümeden önce kısa bir eğitim veriliyor. Sonrasında ise tamamen güvenli bir şekilde emin adımlarla yürüyorsunuz :))


Forestanbul; ağaçların,doğanın, bol oksijenin içinde, çok tatlı bir ambiansta kahvaltı edecebileceğiniz, sevdikleriniz ve ailenizle güzel, eğlenceli ve heyecanlı bir hafta sonu geçirebileceğiniz bir yer.


Bakkal bile mevcut :) Fiyatlarda gayet uygun, bir hafta sonu planınıza Forestanbul'a da eklemelisiniz :)13 metre yükseklikteki dev salıncakta da sallandım:)) Paintball'da yapılabiliyor ama bunun için biraz kalabalık bir grupla gitmeniz gerekmekte.

Forestanbul'a bu güzel gün için bizi çok güzel bir şekilde ağırladıkları için çok teşekkür ediyorum :)


Biricit'in macera ve eğlenceli dolu yazıları devam edecek..


2 yorum:

  1. Böyle yerlerde nefes almak bile daha keyifli, bir haftasonunu ayırmak gerek^^

    YanıtlaSil