3 Kasım 2015 Salı

Kaliteli Şemsiye'nin Adresi: Özcan Şemsiye


1972 yılında faaliyet göstermeye başlayan ÖZCAN ŞEMSİYE, çeşitli ebat ve ölçülerde ürün üretmekte olup, ürün yelpazesini yurtiçi pazarı yanı sıra birçok Avrupa ülkesine ihracat yapan modern bir kuruluştur.

Günümüzdeki en iyi teknolojiye sahip makine parkuru ve konusunda uzman kadrosuyla, dünya standartlarında yağmur, plaj, Cafe, Restoran ve çeşitli kullanım amaçları için güneş şemsiyeleri üreten ÖZCAN ŞEMSİYE, sektöründe en çok şemsiye çeşitliliği sunan firmadır.


ÖZCAN ŞEMSİYE, ARGE çalışmaları ile dünyadaki yeniliklerin ve gelişmelerin takipçisi olmakla beraber devamlı geliştirmiş olduğu projeleri ve yatırımlarıyla asla kalitesinden ödün vermeden geniş müşteri portföyüne farklı seçenekler sunmaktadır.

1972 yılından günümüze kadar Gsm, Banka, Gıda, Meşrubat firmaları reklam çalışmaların da marka logolarının ÖZCAN ŞEMSİYE ürünlerinin üzerinde yer almasını tercih etmektedir.
1972’ den bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de ÖZCAN ŞEMSİYE markası tercih edilen ve yükselen değer olarak devam etme amacındadır.

Özcan Şemsiye ürünleri arasında; Yağmur Şemsiyeleri, Plaj Şemsiyeleri, Alüminyum İpli Şemsiye,Cafe Restoran Şemsiyeleri ve Lale Şemsiyeler yer almaktadır. *Basın Bültenidir.
*

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder