3 Kasım 2015 Salı

Macera parkı FORESTANBUL'da farklı bir haftasonu


Hayatın tek düzeliğinden kaçmak için FORESTANBUL

Hepimizin hayatın tekdüzeliğine sıkışıp kaldığı,kabuğunu kırmak istediği ve adrenalinin kanında hızla akması gerektiğini hissettiği anlar vardır ya..İşte tam o andaysanız Forestanbul tam size göre.. Forestanbul, 65 dönüm arazide kurulmuş, Türkiye'nin en büyük açık alan macera ve etkinlik parkı..

Dev ağaçların gölgesinde, Türkiye’nin en büyük macera parkında, şehrin stresinden, karmaşasından bir nebze uzaklaşarak, doğa ile uyum içerisinde spor yapma ve eğlenmenin tadını çıkarmak için, ailece vakit geçirebileceğiniz ender alanlardan biri burası..


Gökyüzüne kadar çıkabileceğiniz salıncaklar, uzun zor tırmanma duvarları, serbest atlayış oyunları, sadece yetişkinler için değil,çocuklar içinde yapılıyor ve her yaş grubunun kaliteli zaman geçirebileceği bir ihtiyacı karşılıyor.

Bireysel aktivitelerin yanı sıra takım oyunlarının da yapıldığı farklı deneyimler yaşatan Forestanbul'da en favori alan Oryantiring. 1 ila 6 saat arasında 10 kişilik ekiple oynanan oyun; 200.000 metrekare ormanlık alan içerisinde, ağaçların arasında, gizlenen hedefleri, harita ve pusula yardımıyla bulmaya çalışılan eğlenceli bir oyun. Takım olmayı,ekip ruhunu sağlayan müthiş bir deneyim.

Bu dev macera alanı içinde yer alan Paintball, Tırmanma Duvarı, Dev Salıncak, Serbest Atlayış gibi bölümlerde son derece heyecan verici..

Şimdi standart aktivitelerinizin dışına çıkmanın tam zamanı..Her haftasonu yaptığınız ritüellerinizin dışına çıkın ve sınırlarınızı zorlayın..Forestanbul ile yepyeni  bir deneyim sizi bekliyor.Forestanbul Nedir?

Türkiye'nin en büyük açık alan macera ve etkinlik parkı Forestanbul, İstanbul’un önemli eksiklerinden biri olan açık alan etkinlik ihtiyacına cevap verebilecek, her yaş grubundan insanların gün boyu kaliteli vakit geçirebileceği bir yer olarak hizmet vermek üzere misafirlerini ağırlamaya başladı.
65.000 malanı ile Türkiye’nin en büyük orman içi macera, dinlenme, etkinlik ve eğlence merkezi olan Forestanbul hem zengin içeriği hem de işletme modeli ve profesyonelliği sayesinde ziyaretçilerine şehrin stresinden, karmaşasından bir nebze uzaklaşarak, doğa ile uyum içerisinde spor yapma, dinlenme ve eğlenme fırsatı sunmaktadır.


 *Basın Bültenidir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder