5 Nisan 2016 Salı

Bloggerlar Paylaşıyor 1. Yaşını Blog Yazarları İle Kutladı :)Bloggerlar Paylaşıyor; geçtiğimiz hafta sonu 1. yılını blog yazarları ile beraber kutladı. 1. yılına yakışır şekilde geçen blogger daveti Eresin Crown Hotel Sultanahmet'de oldu. Eresin Crown Hotel'i diğer otellerden ayıran en önemli özelliği müze otel olması, Türkiye'nin ilk ve tek müze oteli. Yapılan kazılar sırasında çıkan tarihi eserler otelde aynı şekliyle muhafaza ediliyor, bunun için özel izinler alınmış. Müze olarakta ziyaret edebiliyorsunuz, yazımın içinde otelde yer alan tarihi eserlere ait görüntüleri de göreceksiniz.

Eğlenceli ve renkli kutlamamızın yanı sıra tarihi eserleri de dikkatle incelemenizi önemle isterim, ben fotoğraflarken gerçekten de çok ilgimi çektiler.Bloggerlar Paylaşıyor'un kurucusu Şafağın Dünyası blogunun sahibesi Şafak; öncelikle şehitlerimiz için 1 dakikalık saygı duruşu ve sonrasında da İstiklal Marşımız ile başlangıç yaptıktan sonra açılış konuşmasını yaptı. Güzel bir başlangıç oldu, arkadaşım Şafak'ı tebrik etmek istiyorum, bu güzel düşüncesi için..
Birbirinden değerli markaların sponsorluğunda gerçekleşen etkinlikte isimlerimizin yazılı olduğu kurabiyeler Nihal'in Pasta ve Kurabiye Butiğine aitti, çiçeklerimiz ve sukulentlerimiz Sen Hep Kalbimdesin'e ve bize özel magnet ve anahtarlıklarımız Taka Tuka'ya aitti. Resimlerimizin olduğu magnetlerimiz Özel Gün Magnetlerine aitti.


Badem grubunun ünlü solisti; Barış Bahçeci bizimleydi. Bizleri Barış Bahçeci ile buluşturan Eğlence Fabrikası ve Selim Bey'e detaylı bilgilendirmesi için teşekkür ediyorum.Portakal Bende'nin yetkilileri de bizleri firmaları hakkında bilgilendirdiler, Kumluca'nın özel portakalları ve reçelleri ile tanıştık.

Eresin Sultanahmet Otel'in bizlere özel ikramları ile yazıma son verirken, diğer yazılarımda da sponsor olan markalara yer vereceğim, bu güzel gün için Sevgili Şafak'a ve sponsor olan tüm markalara teşekkür ediyorum.

6 yorum: