25 Temmuz 2017 Salı

Biricitle Yaza Merhaba Blogger Daveti Sponsor Olan Markalar
Herkese mutlu günler diliyorum. Bu yazımda sizlere 1 Temmuz'da düzenlediğim Biricitle Yaza Merhaba (yaseminkokuluevent) Blogger Davetine harika ürünleri ile bizleri tanıştırıp,sponsor olan markalardan bahsedeceğim.

Yves Rocher ürünlerini severek kullanan birisi olarak Brillance bitki özlü şampuanlarını da çok sevdiğimi söyleyebilirim, yakında yorumlarım blogumda olacak.
Gurme212 denememiz için harika ürünler gönderdi, acı sosa ve minik kiraz biberi turşularına bayıldım. Kesinlikle denemelisiniz.

Bargello Parfüm harika parfümleri ile bizimleydi, Melange parfümlerini ve Body Splashlerini çok beğendim.

Dr. Oetker'in harika lezzetleri de bizimleydi, severek kullandığım; ekmek karışımı, brownili puding, kekburger ve fondüleri mutfağımda yerini aldı.Bioblas'ın OrganicOils İnce Telli Saçlara özel şampuanları da denenecek ürünlerim arasında yerini aldı.

Huncalife'in rengarenk ve dopdolu ürünleri arasında gerçekten hangisini kullanacağımı şaşırdım, çoğunu denedim yakında deneyimlerim blogumda yer alacak, çok teşekkürler.

Sckwarzkopf'un şampuanları ve BC saç bakım yağları da aramızdaydı. Saç bakım yağlarını uzun zamandır kullanıyorum yakında blogumda deneyimlerim yer alacak, çok beğendiğimi söyleyebilirim.

Hıgh Genic ile akıllı temizliği keşfedeceğim, ilk kez kullandığım ürünlerini tavsiye ederim harikalar :)

Blogger arkadaslarım da beni unutmamışlar, Locosmetico, Eyminin Mutfağı, Zeynep Ayral Oturgan ve Pembe Dünyam bu güzellikleri almışlar, çok teşekkür ediyorum:)Doğadan da yeşil çayları ile bizimleydi. Beyaz çayları da favorilerim arasında.

Uber Cosmetics güneş kremi, aynı sefa özlü yüz kremleri ve çok sevimli şişesi olan krem kolonyaları ile bizimleydi.


Krsipy Kreme lezzetli donutları ile ve Dimes ise Ada Gazozu bizimleydi. 

Essence Türkiye makyaj ürünleri ile bizimleydi. Aydınlatıcı far paletine bayıldım:) Ojeleri de harika, lipp glosslarını da en kısa sürede deneyeceğim. Detaylıca blogumda da yazacağım.

Minval Yayınları 'Güvencesizlikteki Bilgelik' isimli kitapları ile aramızda oldu.

Karakter Dükkanı Minyonlu Çarşafları kuzenimin bebeği içindi, bayıldığını söyleyebilirim:)
Dimes'in Ada Gazozu beni çocukluğuma götürdü diyebilirim. Çok teşekkürler :)


Omo sıvı deterjanları ile bizimleydi. Her zaman tercih ettiğim en sevdiğim markalardan birisi, renkli, koyu çamaşırlar için tavsiye ederim harika bir kokusu var temizlik etkisi de muhteşem.

Vissmate'in ise bu sefer jel mutfak temizleyicilerini deneyeceğim. Çok memnun kaldığım çamaşır sularını tavsiye ederim.Yayla Bakliyat yeni gurme serisi ile aramızdaydı. Deneyimlerim blogumda yer alacak, bulgurun değişik çeşitlerini bu seride bulmanız mümkün, ben çok beğendim, ikisini yaptım hem tadı harika hem de bulgur çok faydalı ve sağlıklı bir ürün olduğu için faydalı gıdalar arasında yer alan ürünlerle beslenmek çok güzel.


Maia markası siyah maskeleri ile bizimleydi, deneyimim blogumda yer alacak geçtiğimiz günlerde denedim, güzel bir cilt bakımı ürünü.


Dermokil Kozmetik'in bu harika ürünleri bizimleydi, lavantalı duş jeline bayıldım. Diş macunlarını en kısa zamanda tatilde deneyeceğim, el kremleri  ve güneş kremleri herkesin olduğu gibi benimde favorilerim arasında, çok teşekkürler. Siyah maskeleri de en kısa zamanda deneyeceğim ürünler arasında. 

Davetimde giydiğim elbisem ve ayakkabım Trendbende'ye aitti, detayları blogumda olacak, çok teşekkür ederim:)

Düzenlediğim blogger davetine ürünleri ile sponsor olan tüm markalara çok teşekkür ediyorum. 

Instagramda paylaşımlarımızı aşağıdaki linklerden inceleyebilirsiniz.


https://www.instagram.com/explore/tags/yaseminkokuluevent/

https://www.instagram.com/explore/tags/biricitleyazamerhaba/


6 yorum: