5 Nisan 2018 Perşembe

İxora Beatrice Kadın Parfümü B333Herkese mutlu günler diliyorum. Nisan ayına girdik, bahar geldi artık havalar şu günlerde İstanbul'da çok güzel gidiyor. Güneşli havaları çok seviyorum pozitif enerji doluyor içim ve çok mutlu oluyorum. Kış mevsiminin depresifli halinden kurtulmuş hissediyorum kendimi. Bugün sizlere çok güzel bir koku önerim olacak. İxora Parfüm'e ait olan Beatrice Kadın Parfümü oldukça hoş ve çekici bir kokuya sahip. Ağır bir koku değil, hem gündüz hem de gece uygulanabilecek bir parfüm. 


Üst notalarda pembe biber ve kivinin tadına bakarken orta notalarda yaseminin baş döndüren kokusu feyz veriyor, karpuz iştahımızı açıyor ve bu ikiliye siklamen eşlik ediyor, dip notalarda ise misk, sandal ağacı ve limon ağacının ferahlatan esintileri yer alıyor. 'Kendine güvenen, yenilikçi ve davetkar kadının kokusu' sloganına sahip olan bu parfüm şöhreti yakalamak isteyenlerin iksiriymiş. Bence içeriği kadar oryantal, çiçeksi ve ferahlatan bir parfüm.  Tam bir bahar kokusu olduğunu düşünüyorum bu kokunun, ağır olmayan oryantal&çiçeksi kokuları seviyorsanız bu kokuyu çok beğeneceksiniz. Zaten bir parfümün içinde yasemin kokusu yer alıyorsa o parfüm çok iyidir.

Ixora Beatrice Kadın Parfümü'nü bulsakalsak sitesinden satın alabilirsiniz. Herkese harika geçecek bir Nisan ayı diliyorum, başka bir parfüm önerisi yazımda görüşmek üzere.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder