6 Nisan 2018 Cuma

Siberian Health Kozmetik Cilt Bakımı Ürünleri DeneyimimHerkese mutlu cumalar, bu haftayı da bitirdik, haftasonu geldi bile. Bu yazımda sizlere ürünleri ile yeni tanıştığım bir markadan bahsedeceğim. Siberian Health markası insan sağlığına önem veren markalardan birisi. Ürünlerinin sırrında; Baykal ve Gornıy Altay'da yetişen bitkilerin üzerindeki araştırmalar yatıyor. Ürün içerikleri bitkisel ve ürünler hayvanlar üzerinde de test edilmemiş. Siberian Health Yüz Temizleme ve Peeling Losyonu: İçeriğinde sibirya crowberry özlerinden gelen doğal alfa hidroksi asitleri, şirazan üzümü özleri, reishi mantarı özleri ve ardıç yağı barındırıyor. Göz bölgesine temas etmeden pamuk yardımı ile yüzüme uyguluyorum. Hafta da bir veya iki kez kullanıyorum bu ürünü.  Gerginleştirici ve ardından gelen nemlendirme hissi harika.

Siberian Health Cilt Görünüm Yenileyici Misel Su: Makyaj temizliğimde uyguladığım bir cilt bakım ürünü. İçeriğinde; Sibirya keçisedefi ve biberiye özleri bulunuyor. Makyajımı çıkarmak için pamuğa döküp uyguluyorum. Göz çevresine de göz makyajını temizlemek için uygulanıyor. Herhangi bir yanma olmadı bende, diğer ürün ve bu ürün de de bir alerjik sorun ile karşılaşmadım. 


Siberian Health Spa Siberian Rose Hips Yüz Kremi; pembe renkli bir krem önce bunu yazmalıyım çünkü genelde yüz kremlerim hep ya krem rengi ya da beyaz renkliydi. İlk defa pembe bir kremi sürdüm. Bitkisel bir kokusu var ama rahatsız edici değil. Nemlendirme etkisine bayıldığımı söyleyebilirim. Kuru bir cildim olduğu için neme ihtiyacı var cildimin ve geçirdiğimiz kış içinde oldukça faydasını gördüm bu kremin. İçeriğinde kuşburnu özleri bulunuyor. 

Siberian Health Propolis Ekstra Botanik Karışımlı Diş Macunu; severek kullandığım bir diş macunu oldu, içeriğinde Sibirya'nın şifalı otları ve arı propolisi bulunuyor. Antibakteriyel özellikte bir diş macunu, ağızdaki yaralara karşıda da etkili. Sabah ve akşamları günde iki defa uyguladığım bir diş macunuydu. Etkisi güzel, nanemsi ve bitkisel bir tada sahip.


Siberian Health cilt bakımı ürünlerini denemediyseniz tavsiye edeceğim bir marka, ürünlerini sitelerinden veya üyelerinden alabilirsiniz. Bu güzel ürünleri ile beni tanıştırdıkları için çok teşekkür ediyorum. 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder