18 Şubat 2013 Pazartesi

PHYTO ÜRÜNLERİ DAHA GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ İLE ŞUBAT AYINDA ECZANELERDE!T DÜNYASININ EN GÜÇLÜ AKTİF İÇERİKLERİNİ BİR ARAYA GETİREN
PHYTO ÜRÜNLERİ DAHA GENİŞ ÜRÜN YELPAZE
İLE ŞUBAT AYINDA ECZANELERDE!

Phytosolba Laboratuvarları Tarafından Bilim Adamlarıyla Yapılan İşbirliği Sonucunda Geliştirilen Phyto Ürünleri Güçlü Bitkisel İçeriği İle Farklı Saç Tiplerine Ve Problemlerine Etkili Çözümler Sunuyor. Doğanın Gücünden Yararlanan Phyto Ürünleri İle Sağlıklı Ve zel Saçlara Sahip Olarak Kendinizi kemmel Hissedeceksiniz.


Phyto ailesinin en önemli üyelerinden olan Phyto Gloss bitkisel  pigmentlerin bir araya getirilmesi sonucu geliştirilen boya sonrası bakımdır. Phyto Gloss ile saçlarınız herhangi bir oksidasyon işlemine maruz kalmadan; ışıltı,eşit dağılan, yoğun ve belirgin bir saç rengi elde edebilirsiniz. %93 oranında bitkisel ve doğal eriğe sahip olan Phyto Gloss ; paraben ve silikon içermez. Mango yağı ve E vitamini yönünden zengin içeriği saç renginizi korur ve saçlarınızı besler. Boya işleminden 3 hafta sonra şampuanlama esnasında uygulayabileceğiniz kolay kullanımı sayesinde ışıltılı ve yoğun saç rengine sahip olmak artık hiç de zor değil!*Basın Bültenidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder