18 Şubat 2013 Pazartesi

Raya Organik Gıda'nın Lezzetli ve Sağlıklı Gıdalarını Denedim!:)Raya Organik Gıda; denemem için harika ürünlerinden göndermiş:)  Hediye paketlerinin içinden ; Raya Organik Kalem Kesme Makarna, Raya Organik Spagetti,Raya Organik Kepekli Pirinç,Raya Organik Toptane Kırmızı Mercimek, Raya Organik Fasulye, Raya Organik Yeşil Mercimek,Raya Organik Pilavlık Bulgur çıktı:) Çok teşekkür ederim Raya Organik Gıda'ya:)

Farkında mısınız bilmiyorum, hepimiz farkındayız aslında yediklerimize dikkat etmemiz gerekiyor çünkü eskiden yediklerimiz gibi değil gıdalar,meyveler sebzeler, bakliyatların çoğu Gdo'lu,hormonlu, kimyasallarla dolu. Bize, çevremize, doğaya ve sağlığımıza zararlı şeylerle dolu.Ne yediğimizi biz bile bilmiyoruz. Hatta yediklerimizde tat tuz bile yok. Eskiden yediğimiz yemeklerdeki tadı çoğu yemekte alamıyoruz. 

Organik ürünleri almalıyız, yediğimiz ürünleri iyice araştırıp yemeliyiz.
Raya Organik Gıda'nın ürünlerinin hepsi ECOSERT sertifikalı ve tamamen organik. Ve lezzet açısından da harika, tamamen doğal ürünler. Eskiden yediğim yemeklerin tadında.Çok beğendik annemde  ben de. Raya Organik Gıda; Anadolu'nun temiz topraklarından bize 'iyi' gelecek ürünler sunuyor,bence kesinlikle denemelisiniz muhteşem doğallıktaki organik ürünlerini.
Harika Organik kalem kesme makarnaları:)


Raya Organik Kepekli Pilav:) yanında da yoğurtla:)


Raya Organik Gıda'ya bu güzel jestleri için çok teşekkür ederim. 

Biricit derki; organik ürünleri kozmetikte olduğu gibi gıdalarda da çok seviyorum:)

4 yorum:

 1. İşte bu makarna ya dayanamam Biricitim :)
  Malesef yediğimiz hiç bir şey eskisi gibi değil, bazen ne alacağımı şaşırıyorum, paranoyak ettiler hepimizi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bende dayanamadım ve hepsını yedım:)) canım cok haklısın katılıyorum sana,yedıklerımıze cok dıkkat etmemız lazım cunku ne cıkacağı bellı değıl,ıyıce arastırmalıyız

   Sil
 2. aynen bende dayanamam o makarnaya yeni yemekten gelldim ama görünce bayılıyorumm desem :D
  aslıya katılıyorum ne yıyecegımıızı sasırdık sağol yazı için: )

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bende dayanamam canım daha cok pılavcıgillerden olsamda,makarnayıda yerım:)) dıkkat etmelıyız yedıklerımıze canım

   Sil