19 Mart 2014 Çarşamba

2014 Güzellik Ve Bakım Fuarı'nda Biricit İzlenimleri :)


Geçtiğimiz cumartesi günü İmageSkin Care Türkiye'nin davetlisi olarak,  Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'na Güzellik ve Bakım Fuarı 2014'e gittik. Çok renkli ve eğlenceli bir gündü :) Güzellik, kozmetik, cilt bakımı, makyaj ürünlerinde önde gelen firmaların standlarını ilgi ile gezdik, inceledik. İlk önce Image Skin Care, Maya Pharma'nın standına geldik, ürünlerini inceledik, Marka Müdürleri Gülbin Hanım ve Müge Hanım bize detaylıca bilgiler verdiler. Maya Pharma'nın; Image SkinCare, Annagaspi, Matrigen, MCCM (Melano Out System), Buree, Renokin, Mediderm, Qetre, DM.Cell, Genya isminde 10 tane markası bulunuyor, bu markaların Türkiye Distribütörleri. Çok sıcak, ilgili, samimi bir ortamda kahvelerimizi yudumladıktan sonra, fotograflarımızı cekmeye basladık:)
Maya Pharma standında, Doktor Nihat Dik'in Ameliyatsız Yüz Germe operasyonunu izledik ve fotoğrafladık. Sadece doktorlar tarafından uygulanabilen bu operasyon sırasında cilde yapılan iğneler ve uygulanılan ipler ile yüz gerilmesi gerçekleşti. Dev ekranda daha detaylıca ve yakından da görebildiğimiz bu uygulamanın fotoğraflarına bakmak isterseniz ;
Maya Pharma standında Biricit :)


Maya Pharma Standından ayrıldık ve fuardaki diğer çektiğim renkli görüntülerle sizleri basbasa bırakırken, yazımın sonuna doğru yine Maya Pharma Standına uğrayacağız :)


Sun Vital ürünleri ve güzel bir poz :)

Match Cosmetics Standına da uğradık :)


Metalik sesiyle, akrobatik hareketleri ile Cesa markasının Standın da esprili bir robot gördük:)

Farmako standı :)

Alessandro Ojeler :)

Skin79 ilk kez duyduğum markalardan:)

Missha Standı :)

İnanır Group Standları; güzellik ve bakımla ilgili genellikle cihazların bulunduğu bir bölümdü.

Babor Standı:)

Artistic Markasının profesyonel makyaj uygulamaları,

Kirpik uygulaması,


Vee Maya Pharma Standına, Güzellik ve Bakım Fuarından ayrılmadan önce yine gidiyoruz, Biricit'e Annagaspi ürünleri ile cilt bakımı yapılıyor :) Tamamen bitkisel içerikli olan içinde yeşilçay, semizotu, Vitamin C, meyan kökü gibi maddelerin bulunduğu Annagaspi ürünleri ile önce cildim temizlendi, ölü hücrelerim için peeling uygulandı,deep peeling yapıldı,Vitamin C serum üzerine kolajen maske (meyan kökü ile leke acıcı özelliğinde) uygulandı, maske soyulan bir yüz maskesi. 10 - 15 dakika cildimde bekletildi, soğukluğu hissettim cildimde. Cildimi harika bir şekilde dinlendirdi, rahatlattı. Daha sonrasında serumları ve kremleriyle cildime masaj yapıldı. Işıl ışıl oldum,harika bir nemlendirme ve ferahlama hissettim :) Cildimi inceleyen uzmanları; cildime neler uygulamam konusunda da detaylıca bilgilendirdiler :)
Yüz Maskesi aslında yüzün tamamına yani gözlere de yapılıyormus (burun delikleri hariç) ama göz makyajımın gitmemesi için yapılmadı :) Dudaklarımın nemlenmesi icin dudaklarıma da yaptılar. (Biricit çok konustu da ağzını kapadılar sanmayın :) )

Maya Pharma'ya ilgileri,sıcaklıkları ve harika hizmetleri için çok tesekkur ederim :) Ellerinize sağlık, davetleri için bir kez daha tesekkur ederim :) 

Bize güzel hediyeleri de oldu :)Çok tesekkurler, deneyip blogumda yazacağım :)

Biricit derki; her zaman güzel ve bakımlı olalım :)

4 yorum:

 1. Ohh afiyet olsun. :)
  Bende gitmek istiyordum ama fırsatım olmadı malesef. :( Çok güzel birgün geçirmişsiniz

  YanıtlaSil
 2. bir dahaki sefere artık evet cok guzeldi gercektende:) İstanbuldaysan Haziranda Cnr da olacakmıs yine gidebilirsin:)

  YanıtlaSil
 3. Yeni fuarlarda diğer arkadaşları da aramızda görmek isteriz :))
  Bir daha kine bende bakıma gireceğim ya bananeeee :P

  YanıtlaSil
 4. hazirandakine gideceğim ben yine bir arkadasımla gelmek istersen sen de gel canım :) bakımınıda yaptırırsın:)

  YanıtlaSil