19 Mart 2014 Çarşamba

Fixos Deneyimim :)


Fixos ile Salty Sardine markası sayesinde tanıştım. İlk kez denediğim bir temizlik ürünü, denemem için  Salty Sardine'dan gönderildi. Kendilerine teşekkür ederim:) Fixos; çamaşır yıkarken, tüm kadınların en hassas oldukları konuya parmak basıyor, renkli çamaşırlar ve beyaz çamaşırları aynı anda makinenizde yıkamanızı sağlıyor. Renklileri ayrı, beyazları ayrı yıkama derdiniz yok Fixos sayesinde:) Hanımların en büyük yardımcısı olacağına inanıyorum bu ürünlerinin. Hem vakitten hem de ekonomik açıdan da tasarruf sağlayan bir ürün.  Kullanımını; çamaşırları renkli-beyaz karışık olarak makineye atıp, makinenin detarjanını da ekledikten sonra, Fixos bezini çamaşırların üzerine koyup, makineyi calıstırıp yaptım. Annemle beraber denediğimiz bu ürünü annem de çok beğendi, beyaz çamaşırlar aynı şekilde kaldılar, renkler birbirine bulaşmadı.
Ev hanımlarının ve pratik ürünleri sevenlerin oldukca hoslarına gidecek bir ürün olduğunu düşünüyorum, denemelisiniz bence :)

2 yorum:

  1. Ne kadar güzel nekadar pratik özellikle küçük ailelerin çamaşırları için mükemmel , hepsini tek makine yapıp yıkayabiliriz :))

    YanıtlaSil
  2. bencede cok pratik büyük ailelerde kullanabilirler bence zamandan tasarruf cok iyi dusunulmus bir ürün:)

    YanıtlaSil