16 Mayıs 2015 Cumartesi

Google Türkiye Android Party


Geçtiğimiz salı akşamı Google Türkiye'nin düzenlediği Android Party'sindeydim. Google onayıyla General Mobile tarafından tasarlanan ilk Android One telefon olan ‘General Mobile 4G’nin tanıtımının yapıldığı Android Party Ortaköy'de Esma Sultan Yalı'sında düzenlendi.Bu hoş lansmanda çektiğim fotoğraflarla başbaşa bırakıyorum sizleri:)

Gelecek bir milyar internet kullanıcısına performansı güçlü akıllı telefon deneyimi yaşatmak amacı ile tasarlanan ‘Android One Programı’ nın Türkiye’deki ilk telefonu ‘General Mobile 4G’ Türkiye’de satışa sunulmaya hazır bir halde bizlere tanıtıldı.

 Google, akıllı telefon deneyimini herkes için ulaşılabilir kılmak amacıyla başlattığı Android One programını Avrupa’da  ilk kez Türkiye’de hayata geçiriyor. Program kapsamında her aşaması Google onayıyla General Mobile tarafından tasarlanan ilk Android One telefon olan ‘General Mobile 4G’, 15 Mayıs’tan itibaren satışa sunulacak. Fiyatı da 699TL Bence birçok pahalı telefondan daha ilgi çekici ve daha iyi özelliklere sahip. 

Android One, General Mobile 4G
●      En güncel Android versiyonu Lollipop 5.1.1.

●      5.0 inç HD (720p) IPS ekran, muhteşem videolar için.

●       Qualcomm Snapdragon 64 bit güçlü işlemci ve süper performans için 2 GB RAM.

●      16 GB bellek ve micro SD card yuvasi ile artılabilir hafıza

●      LTE - 4G’yi destekleyen ilk Android One cihazı, yeni teknolojinin avantajlarını kullanmaya hazır

●      13MP AF kamera Çift LED flaş desteği ve 5MP Selfie kamera ile her anı yakalayabilme


●      Sağlam ve çizilmelere dayanıklı Gorilla Glass

Özelliklerini de incelerseniz gerçekten çok iyi bir cep telefonu olduğunu görebilirsiniz. Google Türkiye'ye bu hoş davetleri için teşekkürler:)

Biricit derki; başka lansmanlarda görüşmek üzere :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder