21 Mart 2016 Pazartesi

Averzio Garfield'li Yatak Örtüm Var Benim :)Begendim Paylastım Blogun düzenlediği blogger davetinde bizlere özel hazırlanmış olan yatak örtüsü takımına bayılmak değil aşık olduğumu söyleyebilirim:) Garfield'i sevdiğimi bilmeyen yoktur sanırım, hatta blogumda Garfield'le ilgili yazdığım yazılarım dahi bulunuyor:) O kadar sevdiğim bir çizgi karakterdir Garfield :) Bizlere özel hazırlıklar yapan Canım Şerifeciğim hepimize özel olarak sorduğunda bende Garfieldle ilgili olsun demiş, Garfieldli olsun benimkisi demiştim ve etkinliğinde bu güzel armağanı görünce o kadar mutlu oldum ki:) Çocuklar gibi sevindim:)) 
Averzio'nun bu güzel hediyesi için çok teşekkür ediyorum. Averzio'da erkek-bayan giyiminden ev tekstiline, şapkalara kadar birçok tekstil ürününü çok özel tasarımlarla bulabiliyorsunuz. Sitelerini incelerseniz çeşit çeşit kırlentleri de göreceksiniz ben bayıldım, kadın giyiminde de elbiseler, etekler, taytlar ve tişörtleri oldukça güzel. 

Sitelerinde 75TL üzerine ücretsiz kargo imkanı ve 3D ile güvenli alışverişte yapabiliyorsunuz. Tanışmadıysanız hemen sitelerine göz atın bence, özel tasarımlı ürünlerini incelemeye başlayın:)6 yorum: