26 Şubat 2017 Pazar

Çikolata Tadında Hayat Kitabı YorumlarımÇikolata Tadında Hayat; son zamanlarda okuduğum en güzel kitaplardan birisiydi. Yeni umutlar, heyecanlar içinde olmak isteyenlerin okuyacağı bir kitap. Altın Bilek Yayınları'na ait olan bu kitapta Hannah'ın başından geçenleri merakla okudum. Hannah işinden atılır, hayatını değiştirmeye karar verir ve Londra'ya taşınır. 

Yeni arkadaşlar, entrikalar, maceralar, yeni bir hayat.. Yeni bir iş hayatı ve aşk hayatında onu neler beklemektedir, sayfaları heyecanlanarak çevireceğiniz, okurken eğleneceğiniz bir kitap.


Esprilerle dolu, eğlenceli kitapları seviyorsanız Çikolata Tadında Hayatı'da çok seveceğinize eminim. Ben okurken gülerek okudum, eğlenceli saatler geçirdim. Farklı bir ülkede farklı insanların arasında tek başına olup hem hayatla mücadele ederken hem de yaşama dört elle sarılmaya çalışan Hannah'ın bu güzel ve güldürücü hikayesi, kendimi de anımsatmadı değil, kendimden şeylerde buldum bu kitaptan. Hannah aradığı aşkı farklı bir ülkede bulabilecek mi? Kariyerinde başına neler gelecek? Herkese harika bir pazar günü dilerken, bir başka kitap yorumumda görüşmek üzere diyorum:)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder