12 Aralık 2017 Salı

Teoxane’dan Yeni Yıl Hediye Seçenekleri


Teoxane’dan
Sevdiklerinizin Güzelliğinizi Korumak İçin Hediye Seçenekleri

Işık Dolgusu’nun içeriğinde de yer alan Patentli “Resilient” Hyaluronik Asit ile dikkat çeken, Türkiye’de Seltek Estetik A.Ş. tarafından temsil edilen, doktor kliniklerinde ve seçkin eczanelerde satılan Teoxane ürünlerinden biri ile sevdiklerinizin yıllara meydan okumasını sağlarken gönlünü fethedebilirsiniz.


Teoxane RHA Serum
Patentli “Resilient” hyaluronik asit içeren antioksidan yoğun bakım serumu Teoxane RHA Serum, ciltteki görünür ifade çizgilerini azaltmaya, cildi nemlendirmeye, daha pürüzsüz ve  daha parlak bir cilde kavuşmanıza yardımcı oluyor. Sıkılaştırıcı ve gevşeme karşıtı Teoxane RHA Serum, cildi yılların yıpratıcı etkisinden uzaklaştırarak daha genç bir görünümü destekliyor. Teoxane RHA Serum, Işık Dolgusu içeriğinde de yer alan Patentli “resilient” hyaluronik asit ile ifade çizgilerinin azalmasına ve yüz ovalinin sıkılaşmasına yardımcı oluyor.
Teoxane RHA Serum 556 TL

Teoxane Advanced Filler
Patentli “Resilient” hyaluronik asit içeren çizgi açmaya yardımcı anti-aging bakım kremi Teoxane Advanced Filler, RHA + CDR + NOVHYAL® G Ana Formülü sayesinde uzun süre kalıcı nemlendirme sağlıyor. Kırışıklıkların dolmasına yardımcı olurken cildi yeniden yapılandırıyor. Teoxane Advanced Filler anti-aging bakım kreminin, İyice temizlenmiş yüze ve boyuna sabah ve akşam RHA TM SERUM'dan sonra uygulanması öneriliyor.
Teoxane Advanced Filler 533 TL
Teoxane  (R II) Advanced Eyes Contour
Göz çevresi için özel olarak geliştirilen Teoxane Eyes Contour, özel titanyum başlığı, hidrasyon sağlayan patentli “resilient” hyaluronik asit mikro küreleri ve içeriğindeki doğal etken maddeleri sayesinde bu bölgedeki şişlik, halkalanma ve morlukların giderilmesine yardımcı oluyor. Göz çevresine, sabah – akşam uygulanan Teoxane (R II) Advanced Eyes Contour içeriğinde yer alan patentli “resilient” hyaluronik asit ile neme doyurduğu bu bölgede ifade çizgileri ve kaz ayaklarını giderilmesine yardımcı oluyor. Biyofiteks özelliği ile morluk, siyah halkalar ve gözaltı torbaları üzerine hedeflenmiş cilt mikrosirkülasyonunun aktive olmasını destekliyor. Buzdolabında muhafaza edilerek soğuk olarak titanyum başlığı ile hafif masajla  uygulanan Teoxane Eyes Contour, göz çevresindeki kasların rahatlamasını da sağlıyor.
Teoxane R II Advanced Eyes Contour 394 TL

Teoxane RHA Lip’sculpt
Dudaklar ve çevresi için ilk topikal bakım ürünü Teoxane RHA® Lip’sculpt, dudaklara hacim verme, nemlendirme ve anti-aging koruma özellikleri ile dikkat çekiyor. 3 farklı etkinlik için konsantre edilmiş bileşenlere sahip Teoxane RHA® Lip’sculpt; hacim verici etki düşük moleküler ağırlıklı hyaluronik asit, hacim sağlayıcı sarmaşık ektresi, sıkılaştırma ve cilt esnekliği sağlayıcı Ginseng ekstresi, nemlendirme etkili Gliserin / Konjac içeriğiyle etkili onarım sağlıyor.
Teoxane RHA Lip’sculpt 123 TL

Teoxane Advanced  Perfecting Shield – Spf 30
Işık Dolgusu’nun içeriğinde de yer alan Patentli “Resilient” Hyaluronik Asit ile cilde gençlik ışıltısı sağlarken aynı zamanda özel formülü ile cildin canlanmasına, sıkılaşmasına ve yeniden ışıl ışıl parlamasına yardımcı oluyor, içeriğinde yer alan SPF-30 özelliği ile cildi güneşin zararlı etkilerinden de koruyor. Teoxane Laboratuvarları’nın geliştirdiği Teoxane Advanced  Perfecting Shield – Spf 30, koruma ve yapılandırma özelliklerinin yanı sıra renkli dokusuyla da dikkat çekiyor. Teoxane Advanced  Perfecting Shield – Spf 30, makyaj bazı olarak kullanılırken, aynı zamanda mevcut kapatıcıyla karıştırılarak tinted (renklendirilmiş) nemlendirici krem olarak da kullanılabiliyor.
Teoxane Advanced  Perfecting Shield – Spf 30, 487 TL.

Teoxane Re[Cover] Complexion Spf 50
Teosyal Işık Dolgusu’nun formülünde yer alan Patentli “Resilient” hyaluronik asit içeriğine sahip, yeniden yapılandırıcı güneş koruyuculu renkli pata krem Teoxane Re[Cover] Complexion Spf 50’i sunuyor. Teoxane Re[Cover] Complexion Spf 50, koruma ve pigment düzeltici özelliklerinin yanı sıra renkli dokusuyla da kusurları kapatıyor. Ciltteki kızarıklık, leke, gözaltı morlukları, morluk, hematom gibi kusurları örterek, 3 farklı renk tonu sayesinde baz olduğu tüm ten renklerine uyum sağlıyor. Teoxane Re[Cover] Complexion, SPF 50 özelliği ile cildi sonbaharda da UVA/UVB ışınlarından koruyarak direncini yükseltmeyi de destekliyor.
Teoxane Re[Cover] Complexion Spf 50,   301 TL

*Basın Bültenidir.

2 yorum:

  1. Yanıtlar
    1. cok iyi bir marka canım :) tavsiye ederim ben daha önce ürünlerini kullandım

      Sil