15 Aralık 2017 Cuma

Siberian Health Blogger DavetiHerkese mutlu cumalar diliyorum. Bugün sizlere geçen cumartesi günü İlknurun Dünyası'nın daveti ile katıldığım Siberian Health markasının ürünlerinin bloggerlara tanıtıldığı basın davetinden bahsedeceğim. Siberian Health Blogger Daveti Acıbadem'de bulunan Sihirli Spatula'da yapıldı.


Siberian Health markası ile ilk kez tanışanlardanım. 1996 yılında kurulan Siberian Health markası; yirmi yaşında iki genç girişimci tarafından, insan sağlığı kitlesine hitap eden, Rus bilimsel gelişmeleri tüketim pazarına sunmak amacıyla bu şirketi kurulmuş.  5 sene içinde ürün çeşitleri 3 çeşidinden 368 çeşide yaklaşmış. Ürünlerin çoğu Rus pazarında benzersiz ve lider pozisyonunu yakalamış. Bugün itibariyle, ’’Siberian Health’’ şirketi, Rusya da 51 şehirde 59 kurumsal şubede başarılı bir şekilde faaliyet göstermektedir.
Şirketin Dünyada 20'den fazla ülkede Temsilcilikleri bulunmakla beraber ürünleri 60'tan fazla ülkeye gönderilmektedir.
Siberian Health Blogger Daveti'nde marka yetkilileri  Canan Hanım ve Siberian Health Ülke Direktörü Saadi Azizov Bey bizleri markaları hakkında bilgilendirdiler, sorularımızı yanıtladılar. Siberian Health markasının ürünleri; cilt bakımı, saç bakımı, ağız bakımı, greenpin ürünler ve takviye edici gıdalar alanlarında yer alıyor. 


Bu güzel davet; bizlere yapılan ikramlar ve Sihirli Spatula'nın hoş atmosferi eşliğinde devam etti. Siberian Health ürünleri doğallık ve güç açısından benzeri olmayan bitkilerin yetiştiği Sibirya’nın eşsiz doğasından gelen sağlıklı yaşam ürünleri ile dikkat çekiyor. Dünya çapında sağlıklı yaşam üzerine odaklanmış önde gelen doğrudan satış şirketlerden biri olan Siberian Health; 20 yıllık tecrübesi, insan sağlığına ve çevreye duyarlı ürünleriyle artık Türkiye’de.

Dünyaca ünlü bilim adamlarının yenilikçi araştırmaları ile şirket sürekli olarak en ileri teknolojileri ve bileşenlerini kullanarak Sibirya bitkilerinin potansiyelini de arttırmaktadır. ISO, GMP, HAASP gibi uluslararası kalite standartlarına sahiptir. Ekolojik sorumluluğunun bilincinde, ekolojik ve kozmetik ürünlerinin üretiminde zararlı veya potansiyel olarak tehlikeli maddelerin reddini ilke edinmiştir.
Ürünlerinin üretiminde ve ambalajlanmasında biyobozunur maddeler kullanıyoruz. Ürünlerinin üretiminde silikon dioksit, magnezyum stearat, kalsiyum stearat ve diğer sentetik dolgu maddeleri ve koruyucu katkı maddeleri kullanmıyorlar. Sülfatlar, fitalat, paraben, mineral yağlar, sentetik kokular ve renklendiriciler gibi insan ve doğa için potansiyel olarak zararlı kozmetik bileşenleri kullanmıyorlar. Ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmiyorlar. Temiz içerikli bir marka.Davetleri için ve beni ürünleri ile tanıştırdıkları için Siberian Health markasına teşekkür ediyorum, ürünleri hakkında ki yorumlarımda ilerleyen zamanlarda blogumda yer alacak.
Siberian Health ürünlerini online satış sitelerinden veya danışmanlarından satın alabiliyorsunuz.  İstanbul'da Beylikdüzü ve Mecidiyeköy'de mağazaları da bulunuyor. 

Garfield Lokum'da benimle beraber eve gelen Siberian Health ürünlerini inceledi:)


6 yorum:

 1. mekana bayıldım ürünlerden de baya umutluyum .-)) güle güle kullan sevgiler Yasemincim..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet mekan da cok guzeldi ürünlerde güzele benziyor tesekkurler canım:)

   Sil
 2. ne güzel bir etkinlik olmuş :)

  YanıtlaSil
 3. mekana bayıldım ben etkinlik de oldukça keyifliydi :-))

  YanıtlaSil