15 Şubat 2018 Perşembe

Cilt Parlaması Sorunu Yaşayanlar Buraya!Cilt Parlaması Sorunu Yaşayanlar Buraya!

Eğer siz de benim gibi makyajsız dışarıya çıkmayanlardansanız, gün boyunca bozulmayan bir makyaj için hangi markanın ürünlerini kullanmanız gerektiğini araştırıyorsunuz demektir. Benim yaşadığım en büyük sıkıntı fondötenin bir süre sonra parlamaya başlamasıydı. Üzerine pudra sürmeye başladım ama bu defa da cildimde kalın bir katman olduğundan rahatsız oldum. Sonunda Yves Rocher markasının ürünlerini denedim ve parlama sorunundan kurtuldum.

Benim ilk denediğim ürün süngerli pürüzsüz ışıltı fondöteni oldu. Çok pratik bir şekilde, hızlıca makyajımı yapabiliyorum. Fondötenin ciltte mükemmel dağıldığını söylemeden edemeyeceğim. Sonrasında kusursuz ten stick kapatıcı ürününü denedim. Cildimdeki tüm lekeleri kapattı ve üzerine fondöten de sürülebiliyor. Ciltte kalın bir katman oluşturmadığı için herhangi bir rahatsızlık da vermiyor. Şimdi tüm bunları size neden anlattım, hemen açıklıyorum. 

Öncelikle kaliteli ve parlama yapmayan cilt makyajı ürünlerini aramaktan yorulanlara Yves Rocher ürünlerini önermek istedim. Ayrıca az önce internet sitesine tıkladığımda gördüm, 5 – 18 Şubat tarihleri arasında, sevgililer gününe özel makyaj malzemelerinde % 30 indirim varmış. Aynı zamanda parfümlerde de % 30 indirim varmış. Göz atmak isterseniz https://www.yvesrocher.com.tr/control/main/ adresine tıklayın. 

Ben hemen eksik malzemelerimi ve hatta azalan makyaj malzemelerimi sepetime ekledim. Bir de kendime ve sevgilime parfüm aldım. Sizin için de markanın ürünlerini denemeniz için bir fırsat olduğunu düşünüyorum. % 30 gayet iyi bir indirim oranı ve birkaç makyaj malzemesi aldığınızda bir hayli hesaplı bir alışveriş yapmış oluyorsunuz. Markanın makyaj malzemeleri gayet kaliteli, memnun kalacağınıza eminim. Şimdiye dek ürünlerini denemediğim marka kalmadı. Bu yüzden makyaj malzemelerindeki kaliteyi artık çok net ayırt edebiliyorum. Zaten kalitesiz bulsaydım asla önermezdim. Tırnak bakım ürünlerini açıkçası denemedim. Göz makyajı ürünlerini de denemedim. Bu yüzden fikir sahibi değilim ama fondötende kaliteyi yakalamış markaların diğer makyaj malzemeleri de zaten çok daha başarılı oluyor. Yves Rocher de eminim diğer malzemelerinde, fondötendeki kalitesini korumuştur. 

Bu arada tüm kadınların derdi olan makyajın bir süre sonra akması problemini de yaşamadığımı belirtmek isterim. Çok yoğun bir iş hayatım var. İşim gereği gün içerisinde birkaç farklı adrese gitmek zorunda kalabiliyorum. Ona rağmen fondöten parlamadı ve akmadı. Bence denemeye değer… 


*Basın Bültenidir.

2 yorum:

  1. O parlama sorunu bende de var ama bir türlü doğru ürün,doğru tonu bulamadım henüz...

    YanıtlaSil