16 Şubat 2018 Cuma

Egos Milky Saç Köpüğü ve Wavy Saç ŞekillendiriciHerkese mutlu günler dilerim. Bugün sizlere Egos Wavy ve Egos Milky'den bahsedeceğim. Saçlarım uzun olduğu için saç bakım ürünlerini oldukça çok kullanıyorum. Yeni ürünleri denemeyi de seviyorum, sürekli kullandığım favori ürünlerimde var. Bu yaz kullandığım Egos Saç Köpüğü ve Saç Şekillendirici ile saçlarım çok iyi anlaştılar. Yazın saçlar daha çok yıpranıyor, deniz, kum, güneş sayesinde daha çok bakıma ihtiyaç duyuyoruz. Ben iki ürünü de farklı zamanlarda saçlarımı yıkadıktan sonra, kurulayıp nemli temizken kullanıyorum. 

Egos Wavy Deniz Tuzu Etkili Saç Şekillendirici; saçlarıma şekil verirken uyguladığım bir ürün. Kokusu gayet güzel. Yazın kullanmaya başladım tatilimde ama evde de kullanmaya devam ediyorum. Saç uçlarıma ve biraz yukarısına uyguluyorum. Pratik sprey şeklinde bir şişesi var, kullanımı rahat.

Egos Milky Saç Köpüğü; enfes bir kokusu var bence. Çok beğendim, köpük şeklinde avucuma biraz sıkarak saçlarıma uyguluyorum. Durulanmadan saçlarınıza uyguluyorsunuz zaten hemen emilim sağlıyor, sonrada istediğiniz şekli veriyorsunuz, çok güzel bir saç ürünü tavsiye ederim. Krem şanti gibi bir kokusu var, saçlarda da kokusu kalıyor. İkisi de beğendiğim ürünlerden oldu. Almak isterseniz Watsons ve Gratis'ten temin edebilirsiniz.


8 yorum:

 1. Bunların yapısı bana da krem şantiyi anımsatmıştı :))))

  YanıtlaSil
 2. Egos Wavy Deniz tuzu etkili saç spreyini ben de çok severek kullanıyorum :)

  YanıtlaSil
 3. ürün bilgieri için teşekkürler :) kozmetik alısverişimde listeye ekledim .

  YanıtlaSil
 4. köpüğün kokusu cidden güzel :)

  YanıtlaSil