7 Aralık 2013 Cumartesi

Sevgili Araştırmak Bizim İşimiz:)


Sevgili nasıl araştırılır, püf noktaları nelerdir merak ediyorsanız bu yazı tam size göre!:) Eski ya da yeni sevgili farketmez, önemli olan ne olduğudur! Hepsini arastırabilirsiniz. Eski'yi merak ediyorsanız onu da arastırabilirsiniz, haa tabii ki eskiyi merak etsen ne olacak, sana faydası var mı? Onu da düşünmek lazım. Bahsedeceğim bu araştırma yöntemleri ile şu ana dek kaç kişinin hayatı kurtuldu tahmin bile edemezsiniz. Ya  gerçekten size yalan söylüyorsa? Ya bahsettiği gibi kendini iyi gösteripte aslında hiçte öyle birisi değilse? 

Öncelikle ortak arkadaslarınızdan arastırmaya baslayacaksınız, tanıdıklarınız varsa tabii ki. Akrabasını tanıyor olabilirsiniz veya iş arkadasını, okul arkadasını, onlara sorup hakkında bilgi edinebilirsiniz.

'Ama ben yakınlarından kimseyi tanımıyorum nasıl arastıracağım?' diye söylediğinizi duyar gibiyim. Google'dan arastıracaksınız, isim soyisimle, mail adresleri ile veya her zaman bildiğiniz nick isimleri ile arastırabilirsiniz. Google'dan sevgilinizin mail adresini yazdığınızda nelerin cıktığına siz bile sasıracaksınız. Hangi arkadas sitelerine üye olduğunu bile göreceksiniz. 6 yıllık iliskisi olan yakın bir arkadasımın sevgilisini arastırdık ve yeni arkadaslıklara acık olduğunu, yeni insanlarla tanısmak istediğini yazmıs olduğunu bulduk. Romantiklikle uzaktan yakından alakası olmayan erkeklerin, aslında baska kadınlara şiir yazabildiklerini, şiirli websitelerini bulduk, borc batağına düşmüş eski sevgililerin borclarının olduğunu bile bulduk. Kız arkadasına ev arkadası arayan ilanlar bırakanları mı dersiniz, mesleki sitelerde kadınlara asılanları mı, geniş bir yelpazede detayları bile bulabiliyorsunuz! Evli mi bekar mı bunu bile internetten, facebooktan, googledan her sekilde bulabilirsiniz. Evli bir adamın,bosandığını söylediği eski karısının, kızlık soyadıyla olan yeni facebookunu, ikisinin evli oldukları facebooklarını bile bulabileceğiniz gibi, eski sevgilinizin arkadas bulma sitelerinde hem erkeklerden hem de kadınlardan hoslandığını bile öğrenip, 'anacım beni Allah mı kurtardı nedir' diye düşünebilirsiniz.

Unutmayın; gizli sır, gizem, saklama diye birşey yoktur, arastırmayan, bulamayan saf insan vardır, yoksa her seyini bulabilirsiniz. Facebook mesajından hangi semtte bile olduğunu görebiliyoruz, lütfen bilinçlenelim hanımlar!!!:)

Biricit; bugüne kadar google arastırmalarında sevgililerini hep arastırdı arastırmaya da devam edecek mi bilinmez..:)

14 yorum:

 1. Biricit harikasın! ;)

  YanıtlaSil
 2. çok hoş yazmışsın :) bende araştırmalarımda kullanırım bolca google, facebook, twitter, önüme ne gelirse de diyebiliriz, herşey ortaya çıkıyor

  YanıtlaSil
 3. Ne tatlı bir yazı bu böyle yahu :D az yapmadım haa

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :)) insan dayanamıyor arastırmak genimizde var bence kadınların:)

   Sil
 4. Ben niye bulamıyorum ya :)))))))

  YanıtlaSil
 5. Hihih okurken çok güldüm biricitim :D
  Zira zehir hafiyelikte üzerimize yok doğrusu.
  O halde araştırma faaliyetlerimize dolu dizgin devammmm diyor, başkada birşey demiyorum :D

  YanıtlaSil
 6. evet google varken hiç bir şey gizli değil artık iyi mi kötü mü bilemiyorum tabi..:-))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. biraz iyi biraz da kötü sanırım :)) ama iç yüzlerini gormek iyi bence:)

   Sil
 7. Şaşırtıcı yöntemler. Galip Derviş'in yardımcısı da olabilirsin. Biricit, şaşırttın beni..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :)) gercekten denemek lazım sasırtıcı sonuclar cıkıyo googleda

   Sil