22 Ocak 2014 Çarşamba

Doa Kozmetik Cilt SerumuDoa Kozmetik Cilt Bakım Serumunu 10 gün civarındadır kullanıyorum. Değişikliği ilk olarak kuaförüm farketti, sen cildine ne yaptın, ne yaptın da ne yaptın ne sürüyorsun, günlük bakım haricinde yeni uygulamaya başladığım Doa Cilt Bakım Serumumu anlattım, cildimin toparlandığını ve çok iyi nemlendirildiğini söyledi kuaförüm.  Cilt bakım serumumu; iyice çalkalayarak ve yatmadan önce uyguluyorum, cildime şişesinden püskürterek masaj yaparak uyguluyorum. Zaten cildinizde hemen, anında emiliyor. Cildi 12 saate kadar nemlendirme özelliğine sahip; petrokimyasal yağlar (petrolatum yani vazelin, parafinium likidium yani parafin) içermiyor, içeriside Hyalouronic Acid, Biosaccaride gum-1, gibi nemlendiriciler var. 

Cildi kurutmuyor, ilk sürdüğünüz anda cildiniz tarafından emiliyor ve genelde serumlarda olan belli belirsiz bir gerilme hissediyorsunuz cildinizde. Cildim kuru ama herhangi bir kuruma yaşamadım. Sitelerinde yağlı-karma ciltler rahatlıkla kullanabilir yazıyor bence oraya kuru ciltleri de eklemeleri lazım, cunku cildime cok iyi geldi. Uzun süreli kullanımda yaşlanma karşıtı, kırışıklıklarla mücadele eden bir serummuş. Kokusu biraz yumurtamsı gibi; onu çözemedim ben eskiden yumurta akıyla maske yapardım, biraz onun kokusunu andırıyor, fazla rahatsız etmiyor ama :) 

Doa Kozmetik'in Cilt Bakımı Serumunu bir blog çekilişinde kazanmıştım. Doa Kozmetik'e çok teşekkür ederim :)Biricit derki; önemli olan iç güzelliği tamam da yüzü güzel olanın hem kalbi hem de ruhu güzel olurmuş :)

6 yorum:

 1. benim kuru cildimi çok gerdi bu serum, bitirmek için kullandım ama üzerine nemlendirici sürerek

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben miktarını fazla kullanmadım Belgin acaba ondan mı cok gerginlik yapmadı bende?

   Sil
 2. doa kozmetiğe bayılıyorum en yakın zamanda denemek istiyorum bu ürünü de

  YanıtlaSil
 3. bencede denemelisiniz ben memnun kaldım:)

  YanıtlaSil