1 Ocak 2014 Çarşamba

Eyup Sabri Tuncer Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabun


Yılın ilk yazısı temizlikle ilgili bir yazı oldu, tertemiz, bakımlı ve güzel olacağımı düşündüğüm bir yıla başlarken, Eyup Sabri Tuncer Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabun deneyimimden sizlere bahsetmek istedim. :) Eyup Sabri Tuncer'in Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabun'u Afrodit Eventimızda hediye edilen ürünlerden birisiydi. Eyup Sabri Tuncer; blogumun ikinci yılı olduğu için bana özel 2 hediye daha göndermişti. Çok ince davranışları için bir kez daha teşekkür ediyorum buradan :)  Eyup Sabri Tuncer Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabun; içeriğinde %100 doğal zeytinyağı ve saf bitki özleri barındırıyor. El ve yüz temizliğinde uygulanabilen bu sıvı sabun; doğal bir ürün olduğu için; normal sabunlar gibi cildimde herhangi bir kuruluk bırakmadı. Uygulama sonrasında ellerimde yumuşaklık meydana getirdi. Çiçeksi kokusu da gayet güzel bulduğum bir sabun. Zeytinyağı, floral, vanilya notaları, sandal ve misk karısımı hoş bir kokusu var. Elinizde hemen köpüren bir sıvı sabun. Kozmetik ürünlerimde kullanacağım bir sabun.

Paraben içermemesi ise yine harika özelliklerinden birisi. Dermatolojik ve mikrobiyolojik olarak test edilmiş ve onaylanmış bir ürün aynı zamanda; hayvanlar üzerinde test edilmemiş.
Biricit; Eyup Sabri Tuncer Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabunundan çok memnun kaldı:)

2 yorum:

 1. merhaba,
  aynen bende çok memnun kaldım öncelikle kokusu bağladı sonrasında yumuşacık bir ten ,şahane teşekkürler Eyüp Sabri Tuncer....

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bende cok beğendim kokusu da gercekten guzel yumusaklık etkiside:)

   Sil