11 Şubat 2014 Salı

Babor Cleansing Serisi Ve Babor Skınovage Advanced Biogen Mimical Control Cream Deneyimim


İnanır Group; Afrodit Bloggerlar Buluşmamıza harika markalarından çok güzel hediyeler vermişti. Bu harika markalarından birisi de Babor'du. Babor'un cilt bakımı ürünlerini bizlere denememiz için gönderen İnanır Group'a çok teşekkür ediyorum, iyi ki tanışmışım dediğim markalardan birisi oldu :) Çok beğendim, önce zaten o kadar şık bir şekilde bizlere sunulduki, ilk başta açmaya kıyamadım :) Bakırköy City Beauty'de Babor ürünleri ile cilt bakımı yaptırdıktan sonra (City Beauty Cilt Bakımı Yazımı Okumadıysanız buradan okuyabilirsiniz) uygulamaya başladığım Babor Cleansing Serisi;cilt temizlemesi için iki ayrı ürün içeriyor. Birinci ürün HY- ÖL (OIL);  Saf doğal yağlar içeren bir temizleme yağı. Cildi kirlerden nazikçe arındırmayı sağlıyor. 2. ürün ise; Photoactive Base. Bu ürün kuru ciltlere uygun, cilt temizliği yapılması için üretilmiş bir bakım fazı. 
Uygulamasını ise önce HY-ÖL (OIL) yi 4 pompa elime dökerek kuru cildime, yüzüme uygulayıp, üzerine ise; 2 pompa elime dökerek Photoactive Base'i  yüzüme masaj yapar şekilde cildime dağıttım, süt gibi bir kıvama ulasıncaya kadar birkaç dakika devam edip yüzümü soğuk suyla yıkadım.  Cildim derinlemesine temizlendi, temizlik hissini gercekten hissediyorsunuz. HY-ÖL (OIL) tek şekilde bulunan bir ürün fakat Photoactive'in sadece kuru ciltler için değil diğer ciltler içinde olanları mevcut. Hassas, karma, yağlı, olgun ciltlere uygun ürünleri de var. Benim şansıma tam da cilt tipime uygun olan denk geldi, gayet memnun kaldım :). Uygulaması diğer cilt tipleri içinde aynı şekilde. Cilt temizliği çok önemli cilt bakımı yaparken ama cildimizi temizlerken zarar da vermememiz gerekiyor. Nazikçe cildimi temizleyen ve derinlemesine temizlendiğini hissettiğim Babor Cleansing Serisinden çok memnun kaldım.
Diğer 3. kullandığım ürünleri Babor Skınovage Advanced Biogen Mimical Control Cream; mimikler için yüze uygulanan bir krem. Cildimi Babor Cleansing Serisi ile temizledikten sonra uyguladığım; bu kremde gerçekten temizledikten sonra ihtiyacı olan nemi cildime kazandırdı. Cildi UVA ışınları ve yaşlanma etkilerine karşı korumayı hedefleyen bu krem uzun vadede kullanımda cildi koruyan, gençleştirip, canlandırıcı etkileri olan bir ürünmüş, denemediyseniz bence denemelisiniz :) 
Biricit derki; cilt bakımı ve temizliği gerçekten çok önemli..

2 yorum: