4 Şubat 2014 Salı

Dermokil Xtreme El Kremi


Dermokil Xtreme el kremimi uzun zamandır kullanıyorum. Aslında el kremlerimi nemlendiricilerimi açıyorum, hepsini aynı anlarda veya bitmesine yakın yenilerine açarakta uyguluyorum diyebilirim. Yaz ya da kış farketmez; her zaman ellerimi nemlendiririm, kışın ise özel bir bakım istiyor cildimiz bence, daha çok bakım, daha çok nemlendirme gerekiyor:)  Dermokilin el kremi gerçekten nemlendirme açısından beni hayran bırakan bir ürün oldu. İlk kez denediğim ürünlerdendi.İçeriğinde; kil, shea yağı, gliserin, papatya özü,üzüm çekirdeği özü bulunuyor.Tüm cilt tipleri için kullanılabiliyor ben hem ellerimde hem de dirseklerimde kullandım. Nemlendirme etkisi ve kokusu da çok güzel olan Dermokil Xtreme El Kremi ile beni tanıştıran  kozmetik sitelerinin en iyilerinden olan; Narecza'ya bu güzel hediyeleri için çok teşekkür ederim :)

Biricit; cildinizi nemlendirmeyi asla ihmal etmeyin diyor!:)

4 yorum:

 1. Eller kuruyunca çok çok kötü gözüküyor ve acıyor.İhmal etmemek lazım kesinlikle.
  Güle güle kullan canım. :)

  YanıtlaSil
 2. tesekkur ederim :) bende kuru cildi hic sevmiyorum kısın daha cok nemlendirmek gerekiyor canım

  YanıtlaSil
 3. El kremi hiç kullanmam kullanmadığım halde aşırı yumuşaktır küçükken oynadığımız ellerle gözü kapatarak kim olduğunu bilme oyunlarında ben sesimi bile çıkarmadan direk ellerinden tanıdım diyerek adımı telaffuz ederlerdi :))
  Aldığım el kremlerini bir heves alıp dağıtıyorum ama annem el kremsiz yapamaz ona düşünebilirim bu kremi lakin dermo kill ürünleriyle aram iyi olmasa da :))
  Lakin yaz kış cilt nemlendirme çok önemli gerçekten helede benim için yüz nemlendirme ve dudaklar 1. sırada..
  Güle güle kullan :))

  YanıtlaSil
 4. bu ürünlerini denemelisin cok guzel bir krem ben memnun kaldım :)
  tesekkurler :) seni ellerinden tanıyacağız demekki:) evet dudakta yüzde cok onemli

  YanıtlaSil