10 Şubat 2014 Pazartesi

Kalbe Giden Yol Emsan'dan Geçer‏KALBE GİDEN YOL EMSAN’LI MUTFAKLARDAN GEÇER

Sevgililer Günü’nde aşkın ve tutkunun rengi kırmızı, Emsan Duracast seramik tencerede buluşuyor. Şıklığı kadar fonksiyonel pişirme özellikleri ile de göz dolduran set, akıllı kapak teknolojisi ile yemeklerinize hem sağlık hem de güveç lezzetini katıyor.

Emsan’dan yepyeni bir seri daha. Duracast tencereler kırmızının ahengini mutfaklarınıza taşırken, pişirme fonksiyonları ile de kadınların mutfaklarında vazgeçemeyeceği ürün olmaya hazırlanıyor. Alüminyum döküm gövde ve seramik yanmaz yapışmaz iç kaplamasıyla kalitesi tescillenen Emsan Duracast seramik tencere seti, 3 kat yanmaz-yapışmaz greblon ceram iç kaplamasıyla çizilmelere de dayanıklı.


Akıllı Kapak Teknolojisi Emsan Duracast’ta

Eşsiz güveç lezzetini elde edebilmeniz için özel olarak üretilen Duracast, yemek buharının kapak kanallarından geçerek tekrar tencerenin içine dönmesini sağlayan özel kapak içi tasarıma sahip. Buharı tencere içinde saklı tutan ve devir daimini sağlayan bu akıllı kapak teknolojisi ile yemekleriniz artık çok daha lezzetli. Ocak ve fırınlarda dahi rahatlıkla kullanabileceğiniz Emsan Duracast Seramik tencereler, aynı zamanda yemeklerinizin besin değerlerinin korunmasına da yardımcı oluyor.

Özel, çıkarılabilir silikon tutacaklarıyla birlikte satın alınabilen Emsan Duracast seramik tencere seti bulaşık makinesinde de rahatlıkla kullanılabiliyor.


Duracast Seramik tencere setinin tavsiye edilen satış fiyatı 399 TL.

*Basın Bültenidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder