7 Nisan 2014 Pazartesi

Instıtut Esthederm Krem, Sprey, Yüz Peelingi Deneyimim


Instıtut Esthederm  ürünlerini ilk kez denedim. 3'lü bakım setini aynı anlarda kullandım; yani önce gözenek temizleyici peelingi, sonra su spreyini en son da geceleri bakım kremini uyguladım. O yüzden sırayla uygulamalarının ne şekilde olduğundan bahsedeceğim.

Instıtut Esthederm  Gözenek Temizleyici: Tüp seklinde olan bu ürünü, kuru cildime uyguladım. Göz ve dudaklarım haricindeki bölgelerde, yüz maskesi sürer gibi, cildime sürdüm, masaj yaparak, daireler cizerek yüzümde uyguladığım temizleyici bir kac saniye sonrasında cildimde katılastı, yüz maskesi görünümü aldıktan sonra ılık suyla yüzümü yıkadım.
Cildimi güzel bir şekilde temizledi, temizlik hissini hissettim, nazikçe cildimi temizledi :)Instıtut Esthederm  Hücresel Su Spreyi: Cildimi canlandırdığını düşündüğüm bir ürün. Uygularken cildime sprey seklinde sıktım. Ellerimle cildimde dağıttım, cildimin gerildiğini hissettim öyle bir etkisi var.İçerisinde mineral tuzlar ve su bulunuyormuş. Instıtut Esthederm Time Technology Krem: Anti-aging icerikli bu bakım kremini geceleri yatmadan uyguladım. Donuk ve yorgun ciltler önerebileceğim bir krem, yumusacık bir etki bıraktı yüzümde. Instıtut Esthederm ürünlerini beğendiğimi söylebilirim. Turuncukasa; bu ürünleri minik sevimli bir makyaj çantası icinde SYAfrodit Blogger Bulusmamızda hediye etmişti kendilerine çok tesekkur ederim :)

Biricit derki; cilt bakımı gercekten cok önemli, her kadının dikkat etmesi gerekli..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder